تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - روند پیشرفت فابیو عالی است
تاریخ : دوشنبه 16 بهمن 1391 | 05:37 ب.ظ | نویسنده : مسعود 9

مدیر برنامه‌های جانواریو : تماسی از سوی استقلالی‌ها گرفته نشده است.

Fabio Janvario

خبر بازگشت فابیو جانواریو به تیم استقلال در رسانه های مختلف منتشر شده است در حالی که مدیر برنامه های این بازیکن می گوید: تاکنون تماسی از سوی استقلالی ها با وی گرفته نشده است.

علیرضا نکومنش مدیر برنامه های جانواریو در گفت و گو با فارس در خصوص شرایط هافبک برزیلی آبی پوشان اظهار داشت:خوشبختانه جانواریو فعلا نیازی به عمل جراحی ندارد و روند پیشرفت او عالی است.

وی افزود: قرار است هفته آینده راهی برزیل شوم و خودم شرایط او را بررسی کنم اما دقیقا همان اتفاقی که دکتر نوروزی پیش بینی می کرد افتاده و رباط پای او ۲۵ درصد پیشرفت داشته است.

نکومنش در ادامه گفت و گو با فارس تاکید کرد: جانواریو خودش را عضو استقلال می داند چون در کنار تیم زندگی کرده است. من چندین بار در این مدت با او صحبت کردم و او علاقه دارد اگر قرار باشد به میادین برگردد به استقلال برگردد. او همچنان پیگیر نتایج تیم است ولی تا امروز تماسی از سوی استقلالی ها با من گرفته نشده است.


ماجدی: قرار باشد جانواریو بیاید اعلام می‌کنیم

mirshad majedi

سرپرست تیم فوتبال استقلال از حضور جانواریو در این تیم ابراز بی‌اطلاعی کرد و گفت: اگر قرار باشد بازیکنی اضافه شود اعلام خواهیم کرد.

میرشاد ماجدی در گفت و گو با فارس در خصوص شایعه حضور فابیو جانواریو در استقلال گفت: از زمانی که این بازیکن از استقلال جدا شده است با او در تماس نبودم ولی می دانم او بازیکن خوب و بزرگی است و حتی می تواند به کار استقلال بیاید.

سرپرست تیم استقلال تاکید کرد: تا این لحظه خبری در خصوص انتقال او به استقلال ندارم و مطمئنا اگر قرار باشد او به این تیم بیاید قطعا اعلام می کنیم.

وی در پایان در خصوص دیدار تیم های استقلال و پیکان گفت: قرار است دو تیم از بازیکنان ذخیره خود استفاده کنند و این مسابقه در قالب دو تایم ۳۰ دقیقه ای برگزار خواهد شد.


استقلال باز هم پیکان را سه تایی کرد

تیم استقلال در یک دیدار دوستانه در کمپ مرحوم ناصر حجازی موفق شد پیکان را با نتیجه 3 بر صفر شکست دهد.

در این بازی دوستانه که بعدازظهر امروز (دوشنبه) و دقایقی پیش در کمپ زنده یاد ناصر حجازی به پایان رسید، تیم استقلال تهران با نتیجه 3 بر صفر پیکان را در هم کوبید.

در این بازی که در دو وقت 35 دقیقه ای برگزار شد، ایمان موسوی دو گل و عباس محمدرضایی یک گل برای استقلال به ثمر رساندند.

نکته جالب این مسابقه اینکه، محمد قلعه نویی پسر سرمربی تیم استقلال تهران از اوایل نیمه دوم برای استقلال به میدان رفت.

اتفاقی که سال ها قبل برای نخستین بار ناصر حجازی در باشگاه استقلال ایجاد کرد و آتیلا حجازی فرزند خود را وارد تیم کرد و کم کم به یک بازیکن اصلی در تیم استقلال تبدیل شد.

در پایان این مسابقه بین هواداران استقلال بر سر مسائل تیم اختلاف‌نظراتی به وجود آمد که این موضوع به درگیری لفظی انجامید.

در همین ارتباط مسئولان کمپ استقلال وارد ماجرا شدند و با پادرمیانی که کردند این اختلاف را ختم به خیر کردند.

این مسئله داشت به جاهای باریک کشیده می‌شد که با پادرمیانی‌های انجام شده فیصله پیدا کرد.
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)،