تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - پاسخ منفی به پیشنهاد 900میلیونی
تاریخ : دوشنبه 16 بهمن 1391 | 06:55 ب.ظ | نویسنده : مسعود 9

قلعه‌نویی: لبنان مثل آلمان قدیم بازی می‌کند

سرمربی تیم فوتبال استقلال ابراز امیدواری کرد مسئولان هر چه زودتر دغدغه‌های مالی این تیم را پیش از بازی با راه‌آهن و یا قبل از آغاز رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حل کنند.

امیر قلعه نویی پس از دیدار تدارکاتی تیم های فوتبال استقلال و پیکان در جمع خبرنگاران ضمن بیان مطلب فوق گفت: با توجه به تعطیلی ده روزه رقابت‌های لیگ برتر و بازی تیم ملی با لبنان، تصمیم گرفتیم برای اینکه بازیکنانی که در خدمت تیم ملی نیستند در شرایط مسابقه قرار بگیرند، این بازی تدارکاتی را برگزار کنیم.

وی در مورد حضور خود و مسئولان باشگاه استقلال در دفتر رئیس جمهور اظهار داشت: دوست ندارم در مسائل مالی باشگاه ورود کنم اما با توجه به اینکه موسوی رئیس دفتر احمدی‌نژاد برای مراسم ختم مادرم حضور پیدا کرده بود، به دیدار وی رفتم تا بازدید او را پس داده باشم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: البته در نشستی که من و مسئولان باشگاه با وی داشتیم، مشکلات مالی استقلال را مطرح کردیم که ایشان نیز توجه ویژه‌ای به صحبت‌های ما داشتند. امیدوارم مسئولان هر چه زودتر دغدغه‌های مالی ما را پیش از بازی با راه آهن و یا قبل از آغاز رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حل کنند.

وی در خصوص نشستی که با اعضای انجمن خبرنگاران و روزنامه نگاران ورزشی داشت، تصریح کرد: من از دوستان انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی تشکر می‌کنم که مرا دعوت کردند اما متاسفانه برخی از صحبت‌هایی که بین ما مطرح شد، خصوصی بود که نمی‌دانم توسط چه کسی به رسانه‌ها درز پیدا کرد.

قلعه‌نویی در این خصوص اضافه کرد: مطمئنا هر کس که این کار را کرده، کار خوبی انجام نداده است، در مجموع اعتقاد دارم که نشست خوبی بود.

وی در پاسخ به این پرسش که اگر تیم ملی فوتبال ایران مقابل لبنان نتیجه نگیرد، چه عواقبی برای فوتبال ما دارد، تاکید کرد: اتفاق خاصی نمی‌افتد چون بازی فوتبال بالا و پایین زیاد دارد. من بازی تدارکاتی تیم ملی قطر با لبنان را دیدم. لبنانی‌ها فوتبالی قدرتی با دفاع چند لایه را انجام می‌دهند همانند نوع بازی تیم ملی آلمان در گذشته بازی.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با ابراز امیدواری از اینکه تماشاگران و رسانه‌ها همچون گذشته از تیم ملی فوتبال حمایت کنند، در پایان گفت: لبنانی‌ها خیلی با حوصله فوتبال بازی می‌کنند و ابتدا خیلی دنبال این موضوع هستند که گل نخورند و سپس در ضد حملات خطرناک نشان می‌دهند.


پاسخ منفی مهدوی‌کیا به پیشنهاد 900میلیونی

مهدی مهدوی‌کیا به پیشنهاد یک تیم عراقی که بالغ بر 250هزار دلار ارزش داشت، پاسخ منفی داد.

مسئولان یک تیم عراقی که در بغداد حضور دارند ظرف چند روز گذشته پیشنهادی شفاهی را به مهدی مهدوی‌کیا دادند. در این پیشنهاد باشگاه عراقی به مهدوی‌کیا اعلام کرد حاضر هستند در ازای سه ماه و نیم پولی بالغ بر 250هزار دلار یعنی 900میلیون تومان را به همراه بهترین امکانات و هتل 6 ستاره و خودرو در اختیار او بگذارند اما این بازیکن به این پیشنهاد عراقی‌ها جواب منفی داده و اعلام کرده که می‌خواهد با پیراهن پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کند.

مهدی مهدوی کیا در ابتدای فصل جاری اعلام کرد در پایان مسابقات لیگ برتر از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد.


با اینکه پرسپویسیه ولی بازم ایول!!!
تعصب داشت و دلتنگ بچه هاش نبود نرفت برعکس بعضیها !!!