تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - مصاحبه لیژیونرها بعد از برد لبنان
تاریخ : پنجشنبه 19 بهمن 1391 | 02:46 ق.ظ | نویسنده : مسعود 9

دژاگه:توانایی شکست دادن هر تیمی را داریم

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: اگر در تمام مسابقات مانند دیدار مقابل لبنان منسجم ظاهر شویم توانایی پیروزی مقابل هر تیمی را داریم.

اشکان دژاگه پس از برد 5 بر صفر ایران مقابل لبنان در مقدماتی جام ملت‌های آسیا گفت: خوشحالم امروز دوباره قدرت واقعی ایران را نشان دادیم. تیم ملی خوب بازی کرد و سطح بالای فوتبال ایران را به حریفان نشان دادیم.

وی درباره صحنه‌های پنالتی گفت: در مورد اول بازیکن لبنان برخورد کرد و حتما پنالتی بود اما در صحنه دوم داور می‌توانست پنالتی نگیرد اما اعلام کرد که به گل رسیدیم.

دژاگه درباره تشویقش از سوی تماشاچیان گفت: تماشاگران امروز خیلی کمک کردند و امیدوارم با حمایت‌های آنها در بازی‌‌های آینده نیز پیروز شویم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا در مرحله مقدماتی جام جهانی مقابل لبنان شکست خوردیم اما امروز به پیروزی پر گلی رسیدیم گفت: برخی مواقع فوتبال اینطوری است، زمانی که با تیم‌های عربی بازی می‌کنیم اگر گل بخوریم کار سخت می‌شود اما امروز از همان دقیقه اول نشان دادیم تیم بهتری هستیم و اگر منسجم بازی کنیم هر تیمی را می‌توانیم ببریم.

بازیکن ایرانی تیم فولام درباره شرایطش در لیگ برتر انگلیس گفت: خوشحالم جایگاهم را در فولام به دست آورده‌ام، چند دیدار دیگر مانده است و امیدوارم بتوانم بهتر بازی کنم.


قوچان‌نژاد:دژاگه نشان داد تیم ملی به او نیاز دارد.


مهاجم تیم ملی فوتبال گفت: برای حضور در باشگاه‌های ایرانی خدا بزرگ است و در آینده همه چیز مشخص خواهد شد.
رضا قوچان‌نژاد پس از برد پر گل تیم ملی فوتبال مقابل تیم لبنان، اظهار داشت: بازی خوبی امروز مقابل تیم لبنان داشتیم و باخت یک بر صفر مقابل آنها را جبران کردیم. خیلی خوشحالم که در این بازی توانستم گل بزنم و از این موضوع بسیار رضایت دارم. بازی قبل را که یک بر صفر باخته بودیم، این‌ بار توانستیم 5 بر صفر به پایان برسانیم. پیروزی امروز مقابل لبنان فکر می‌کنم برای مردم، مربیان و بازیکنان خیلی شیرین و جذاب بود.

وی در پاسخ به این سوال که در بازی قبلی شما از روی سکوهای بازی را تماشا می‌کردی، اما در این میدان بازی کردی و نظرت در مورد این دو اتفاق چیست، گفت: قطعا هر بازیکنی که نتواند برای تیمش بازی کند حرص می‌خورد و فوتبالیست باید بازی کند. به هر حال در این دیدار وارد زمین شدم و بازی خوبی را انجام دادم.

قوچان‌نژاد در مورد دیدارهای مقدماتی جام جهانی که در کره جنوبی برگزار خواهد شد، ‌اظهار داشت: تا خرداد ماه هنوز خیلی زمان داریم، فکر می‌کنم در مورد این موضوع زود است صحبت کنیم. پس از این دیدار قطعا همه بچه‌ها به باشگاه‌های خود بازمی‌گردند و امیدوارم برای بازی با کره جنوبی که خرداد ماه برگزار می‌شود همه بچه‌ها مثل امروز عملکرد خوبی داشته باشند.

وی در پاسخ به اینکه عملکرد اشکان دژاگه در بازی امروز چطور بود، گفت: اشکان بازیکن بسیار خوبی است و حضور او در تیم ملی خیلی مهم است، امروز دژاگه قشنگ و زیبا بازی کرد و نشان داد که تیم ملی به او نیاز دارد.

قوچان‌نژاد در مورد ثبت قرارداد با تیم استاندارد لیژ بلژیک گفت: با این تیم تازه قرارداد بسته‌ام و هنوز برای فصل‌های آینده هیچ چیز معلوم نیست.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای فصل بعد با باشگاه‌های ایرانی همکاری خواهی کرد یا خیر، گفت: خدا بزرگ است، در آینده همه چیز مشخص می‌شود.
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (تیم ملی)،