تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - مصاحبه لیژیونرها بعد از برد لبنان 2
تاریخ : پنجشنبه 19 بهمن 1391 | 02:50 ق.ظ | نویسنده : مسعود 9

شجایی: نشان دادیم که شکست گذشته یک اتفاق بوده

مهاجم تیم ملی فوتبال گفت:‌ با پیروزی پرگل در این دیدار نشان دادیم که شکست گذشته یک اتفاق بود.

مسعود شجاعی پس از پیروزی 5 بر صفر ایران برابر لبنان عنوان کرد: ما باید تلاش کنیم و اعتماد به نفس خود را به دست آوریم تا در کره جنوبی این تیم را شکست دهیم. در این دیدار بازی بسیار خوبی انجام دادیم و نشان دادیم که باخت گذشته یک اتفاق بوده است.

 وی ادامه داد: بازیکنان تلاش خود را انجام دادند و توانایی تیم ایران هم اینگونه است باید در همه بازی‌ها به همین شکل ظاهر شویم. ما در ابتدا تلاش می‌کنیم تا یک بازی خوب انجام دهیم تا مردم لذت ببرند و بعد بخواهیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

وی در مورد عملکردش در دیدار امروز تصریح کرد: در این مورد باید سرمربی تیم نظر بدهد، خوشحال بودم که توانستیم در این بازی به برتری دست یابیم. سعی می‌کنم که در بازی‌های آینده هم عملکرد خوبی داشته باشیم تا بتوانیم به برتری دست یابیم.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در خصوص تبانی دو تیم لبنان و قطر یادآور شد: از این موضوع اطلاعی ندارم اما امیدوارم که درست نباشد زیرا روح فوتبال پاک زیر سؤال می‌رود.

شجاعی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا شرایط خوبی در اسپانیا ندارد، گفت: زمانی که بازیکن نمی‌تواند در ترکیب تیم قرار بگیرد شرایط خوبی ندارد. امیدوارم در بازی‌های آینده در ترکیب تیم اوساسونا قرار بگیرم. مشکل من شخصی نیست بلکه مشکل بازی نکردنم وجود دارد.

حقیقی:حضوردانیال داوری به من مربوط نمی‌شود

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال گفت: برای حضور در ترکیب تیم ملی در ابتدا خواست خداوند و پس از آن نظر کادر فنی مهم است.

علیرضا حقیقی پس از پیروزی 5 بر صفر ایران برابر لبنان در مورد نیمکت‌نشینی و عدم حضورش در ترکیب تیم ملی عنوان کرد: فکر می‌کنم اول از همه خدا باید بخواهد که در ترکیب قرار بگیریم و بعد هم نظر سرمربی تیم ملی است. من هم به آن احترام می‌گذارم و صحبتی ندارم.

وی در مورد حضور دانیال داوری در تیم ملی ایران خاطرنشان کرد: این موضوع به من ارتباطی ندارد، به عنوان بازیکن کار خود را انجام می‌دهم و کادر فنی در این مورد نظر خود را خواهد داد.

دروازه‌بان تیم فوتبال روبین‌کازان روسیه در مورد نیمکت‌نشینی‌اش تصریح کرد: همانطور که قبلاً هم گفتم لیگ روسیه همانند آسیا نیست، کار خیلی سختی در آنجا دارم و برای نشان دادن خود نیاز به زمان خواهم داشت.
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (تیم ملی)،