تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - مصاحبه بازیکنان بعد از برد لبنان
تاریخ : پنجشنبه 19 بهمن 1391 | 01:53 ق.ظ | نویسنده : مسعود 9

جباری:فشار زیادی به دروازه لبنان وارد کردیم

بازیکن تیم ملی فوتبال گفت: پیروزی پرگل مقابل لبنان در دیدارهای آینده به ما کمک خواهد کرد.

مجتبی جباری پس از پیروزی 5 بر صفر ایران مقابل لبنان در مقدماتی جام ملت‌های آسیا گفت: بچه‌ها با انگیزه ظاهر شدند و از همان ابتدای بازی فشار زیادی به لبنان وارد کردیم و اجازه ندادیم بازی خودشان را انجام دهند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پیش‌بینی چنین برد پرگلی را می‌کرده است گفت: به دنبال پیروزی و نمایش خوب بودیم اما خوشبختانه بعد از گل اول گره کار باز شد و در نیمه دوم موفق به زدن گل‌های بیشتری شدیم.

جباری تصریح کرد: اگر در دیدارهای خانگی زود به گل برسیم می‌توانیم راحت‌تر پیروز شویم، این برد در بازی‌های آینده به ما کمک خواهد کرد.

بازیکن تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد: با این نتیجه نشان دادیم توانایی شکست دادن هر تیمی را داریم و امیدوارم بعد از این نتایج بهتری بگیریم.

احمدی: دروازه‌بان با تجربه‌ای هستم

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال گفت: من گلر کم‌تجربه‌ای نیستم و در مسابقات آسیایی و رقابت‌های لیگ به اندازه کافی تجربه دارم.

رحمان احمدی پس از پیروزی 5 بر صفر ایران برابر لبنان در مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا در خصوص حضورش در ترکیب تیم ملی عنوان کرد: من به اردو آمدم و با تشخیص سرمربی تیم در ترکیب قرار گرفتم. تمام تلاش خود را هم انجام دادم تا بهترین عملکرد را به نمایش بگذارم.

وی در مورد اینکه آیا امیدوار است در بازی‌های مهمتر در دور مقدماتی جام‌جهانی در ترکیب قرار بگیرد، خاطرنشان کرد: من دروازه‌بان با تجربه‌ای هستم و اگرچه بازی‌های ملی کمی داشتم اما در مسابقات آسیایی بازی کردم و تجربه کافی دارم.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال در مورد حضور دانیال داوری افزود: من با حضور او مشکلی ندارم.


حسینی:بازیکنان ازدقیقه یک باانرژی بازی کردند

مدافع تیم ملی فوتبال گفت: بازیکنان تیم ملی از دقیقه یک با انرژی در بازی ظاهر شدند.

سید جلال حسینی پس از پیروزی 5 بر صفر ایران برابر لبنان در مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا عنوان کرد: خدا را شکر بازی خوبی انجام دادیم و توانستیم نتیجه خوبی هم به دست بیاوریم.

وی ادامه داد: لبنان در دفاع خوب عمل می‌کند و احتمال داشت که در ضد حملات بتواند به گل دست یابد اما بازیکنان از دقیقه یک پرقدرت بازی کردند و توانستیم به یک پیروزی خوب دست یابیم.

مدافع تیم ملی فوتبال در مورد اینکه در دور برگشت رقابت‌ها به دنبال کسب پیروزی‌های پرگل هستند تا تفاضل گل خود را افزایش دهند، گفت: نمی‌شود به این فکر بود که به پیروزی پرگل دست یابیم. فکر نمی‌کردیم که در این دیدار این نتیجه را کسب کنیم. به هر حال باید از موقعیت‌های خود استفاده کنیم تا بتوانیم در بازی‌ها به برتری دست یابیم.


پولادی: باید در بازی‌های خرداد برنده باشیم

بازیکن تیم ملی فوتبال گفت: باید در دیدارهای مقدماتی جام جهانی به برتری دست یابیم.

پژمان منتظری پس از پیروزی 5 بر صفر ایران برابر لبنان عنوان کرد: متأسفانه در دور رفت مرحله مقدماتی جام جهانی بدشانس بودیم اما خوشحالم که توانستیم در این دیدار آن نتیجه را جبران کنیم و نشان بدهیم که آن شکست فقط یک حادثه بوده است، شایستگی خود را به خوبی به نمایش گذاشته‌ایم.

مهرداد پولادی نیز در این خصوص گفت: بازی خوبی انجام دادیم و خوشحالم که دل مردم را شاد کرده‌ایم. در دیدار گذشته برابر لبنان شکست خورده بودیم و توانستیم در این دیدار به خوبی آن نتیجه را جبران کنیم.

وی درباره بازی‌های آینده تیم ملی در دور مقدماتی جام جهانی و اهمیت گل‌های به ثمر رسانده خاطرنشان کرد: در خرداد ماه سه بازی حساس داریم که باید برنده از میدان خارج شویم. جای هیچگونه اشتباهی وجود ندارد.


رفعتی: دو پنالتی گرفته شده کاملا صحیح بود

پیشکسوت داوری ایران گفت : داوران مسابقه امروز قضاوت قابل قبولی داشتند و دو پنالتی گرفته شده به سود ایران کاملا صحیح بود .

داوود رفعتی در گفتگو با ورزش سه گفت : داوران مسابقه امروز قضاوت قابل قبولی داشتند و هر دو پنالتی گرفته شده به سود ایران کاملا صحیح بود .

وی تصریح کرد : شاهکار داوری امروز اعلام پنالتی اول توسط کمک داور اول مسابقه بود که کلاس آموزشی برای کمک داوران کشورمان بود.طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (تیم ملی)،