تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - لیگ‌برتر به تعطیلات نوروزی می‌رود
تاریخ : پنجشنبه 19 بهمن 1391 | 03:21 ب.ظ | نویسنده : مسعود 9

توافق سازمان لیگ و کروش

تاج

عدم اعلام برنامه رقابت های هفته بیست و هشتم تا سی و یکم لیگ برتر از سوی سازمان لیگ باعث شد تا ابهاماتی در خصوص برگزاری ادامه بازی های لیگ در روزهای پایانی سال رقم بخورد.

در همین گیرودار و در روزهایی که شایعات مختلفی راجع به تعطیلی بازی‌های لیگ‌برتر به درخواست کارلوس کروش به گوش می‌رسید، ارسال محرمانه برنامه هفته بیست‌وهشتم تا سی‌و‌یکم لیگ‌برتر به باشگاه‌ها پرده از توافق سازمان لیگ‌برتر با کارلوس کروش برداشت، توافقی که طبق آن لیگ‌برتر از ۲۵ اسفندماه به تعطیلات یک ماهه نوروزی خواهد رفت. سرمربی تیم‌ملی که یکی، دو هفته قبل در نشستی با رؤسای سازمان لیگ خواستار برنامه‌ریزی جدید برای حمایت از تیم‌ملی شده بود با مخالفت سرپرست جدید سازمان لیگ مبنی بر تعطیلی بیشتر روبه‌رو شد اما گویا با گذشت مدت کوتاهی مهدی تاج هم زیر بار خواسته‌های کروش رفته است چون طبق برنامه اعلام شده به باشگاه‌ها، لیگ‌برتر بعد از هفته سی‌و‌یکم به مدت یک ماه تعطیل خواهد بود. طبق برنامه‌ای که سازمان لیگ به باشگاه‌ها داده هفته بیست‌وهشتم تا سی‌ام لیگ‌برتر طی روزهای ۱۳، ۲۰ و ۲۵ اسفندماه و هفته سی‌و‌یکم ۲۳ فروردین‌ماه ۹۲ برگزار خواهد شد که با نگاهی به همین برنامه می‌توان از تعطیلی لیگ‌برتر مطلع شد.
در صورتی که این برنامه‌ریزی صحت داشته باشد در تعطیلات نوروزی رقابت‌های لیگ‌برتر تعطیل خواهد بود و تیم‌های حاضر در جام‌حذفی و لیگ قهرمانان آسیا به میدان خواهند رفت که این قطعاً خوشایند اهالی فوتبال نخواهد بود و سازمان لیگ هم از ترس انتقاداتی که ممکن است گریبان آنها را بگیرد تا به این لحظه از اعلام رسمی برنامه‌های لیگ‌برتر طی هفته‌های ۲۸ تا ۳۱ لیگ‌برتر خودداری کرده است، البته تنها کسی که می‌تواند از این تعطیلی خشنود باشد کارلوس کروش خواهد بود که قصد دارد از روز ۲۸ اسفند ملی‌پوشان را برای بازی با تایلند و کویت بار دیگر به اردوی شبانه‌روزی ببرد.

تمرین آبی پوشان با حضور رسانه ها و تماشاگران برگزار خواهد شد

DSCN0489

تمرینات تیم فوتبال استقلال با حضور رسانه ها و تماشاگران برگزار خواهد شد.

 با نظر امیر قلعه نوعی تمرینات استقلال پشت درهای بسته برگزار نمی شود. بر این اساس نمایندگان رسانه های گروهی و تماشاگران می توانند در روزهای آتی با حضور در کمپ زنده یاد ناصر حجازی از تمرین آبی پوشان دیدن کنند.
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)، خبر و مصاحبه های (سایر)،