تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - حضور ثابت فرهاد مجیدی در بازی مقابل راه آهن
تاریخ : پنجشنبه 19 بهمن 1391 | 03:25 ب.ظ | نویسنده : مسعود 9

Farhad - فرهاد مجیدی

حضور ثابت فرهاد مجیدی در بازی مقابل راه آهن می تواند یک جذابیت مضاعف برای این بازی باشد

این روزها فرهاد را بازیکنی پرانرژی در تمرین‌های استقلال می‌بینیم؛ بازیکنی که با آمادگی‌اش مربیان استقلال را نیز به واکنش واداشته است.  در روزهای اخیر مجیدی درباره اینکه دوست دارد در ترکیب اصلی بازی کند بارها با همبازی‌های خودش حرف زده. او حتی این جمله را نیز به زبان آورده است: «دیگر وقتش رسیده در ترکیب اصلی بازی کنم.»
علاقه مجیدی به حضور در ترکیب اصلی استقلال وقتی بیشتر می‌شود که می‌بینیم آبی‌ها فردا در ورزشگاه آزادی میزبان تیمی هستند که علی دایی را روی نیمکت خود می‌بیند.
امیر تا قبل از بازی با راه‌آهن معتقد بود که مجیدی صددرصد به شرایط آرمانی دست نیافته است. در دربی مجیدی عملکرد خوبی نداشت اما در بازی بعد مقابل پیکان بالاخره پای فرهاد به گلزنی باز شد و او توانست دروازه حریف را باز کند. حالا به نظر می‌رسد امیر دیگر بهانه‌ای برای نیمکت‌نشین کردن شماره ۷ ندارد …
در نهایت  همه چیز امشب مشخص خواهد شد؛ زمانی که امیر قلعه‌نویی به اتاقش در هتل المپیک خواهد رفت تا در خلوت خود ارنج بازی فردا را کنار هم بچیند…


نکونام: شادی گلم یک مساله شخصی بود/ لبنان تسلیم شده بود

جواد نکونام اظهارداشت: بازی خیلی خوبی ارایه دادیم و توانستیم برنده شویم. بازی را خوب شروع کردیم و به گل رسیدیم. همین که در نیمه اول ۲ گل زدیم خیلی به نفعمان شد. در نیمه دوم بهتر بازی کردیم و می توانستیم گلهای بیشتری به ثمر برسانیم.
وی ادامه داد: لبنان در نیمه دوم تسلیم شده بود و حرفی برای گفتن نداشت. آنها فقط می خواستند کمتر گل بخورند. از هواداران ممنونم که امروز به ورزشگاه آمدند و از تیم ملی حمایت کردند. این بازی برای ما خیلی مهم بود و حتما باید برنده می شدیم. ما در لبنان باخته بودیم و می خواستیم قدرت ایران را نشان دهیم.
نکونام افزود: باید از رسانه ها هم تشکر کنم که در روزهای اخیر به فوتبال ملی پرداختند و از تیم ملی حمایت کردند.
نکونام درباره شادی گلی که انجام داد گفت: این شادی گل همان لحظه به ذهنم رسید و انجامش دادم. بعضی از مسایل شخصی است و بیشتر از این نمی توانم توضیح دهم.
وی با اشاره به باخت ایران مقابل لبنان در بیروت افزود: آن باخت یک اتفاق بودکه افتاد ودیگر هم رخ نمی دهد. مثل برد ایران مقابل برزیل که یک بار اتفاق افتاد.
کاپیتان تیم ملی درباره هت تریک خود گفت: این اولین بار بود که هت تریک کردم واز این بابت خیلی خوشحال هستم.


حسن اشجاری: طلبکاران آرامشم را به هم می زنند.

ashjari

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: جز پول رهن خانه ام پول دیگری از باشگاه استقلال نگرفته ام و به شدت مشکل مالی دارم.

حسن اشجاری در گفت و گو با خبرنگار اوج نیوز، اظهارداشت: استقلال شرایط سختی برای بازی با راه آهن دارد. از ۵ ملی پوشی که داریم قطعا ۴ نفر از آنها فیکس هستند و این موضوع کار ما را دشوار می کند. سازمان لیگ باید این بازی را عقب می انداخت اما متاسفانه این کار را نکرد و فکر نمی کنم قلعه نوعی بتواند از آنها استفاده کند.
وی درباره دیدار استقلال مقابل راه آهن افزود: تیمهای دایی همیشه مقابل استقلال و پرسپولیس خوب بازی می کنند. حضور دایی در راه آهن هم کار ما را برای این بازی سخت می کند. کسب برد در این دیدار برای ما اهمیت زیادی دارد چرا که می خواهیم به صدرنشینی مان ادامه دهیم.

هافبک استقلال با اشاره به مشکلات مالی این تیم گفت: امیدوارم باشگاه استقلال بتواند زودتر مشکلات مالی را حل کند. من هنوز جز پول رهن خانه ام هیچ پول دیگری از باشگاه استقلال نگرفته ام و به شدت مشکل مالی دارم. خیلی بد است که بازیکن به جای تمرکز روی فوتبالش به فکر بدهی اش است. الان موعد چکهایم سر رسیده و هنوز پولی از استقلال نگرفته ام. وقتی هم که طلبکاران زنگ می زنند آرامش من را به هم می ریزند.

اشجاری در پاسخ به این سوال که آیا از حضوردر استقلال پشیمان است؟ گفت: من به خاطر قلعه نوعی به استقلال آمدم و اصلا پشیمان نیستم.

الان هم اگر اعتراض نمی کنم به خاطر قلعه نوعی است وگرنه می توانستم با داد و بیداد پولم را بگیرم. فعلا هم به خاطر هواداران و قلعه نوعی حرف نمی زنم و منتظرم تا وعده های باشگاه عملی شود.
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)،