تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - هر 180 دقیقه بازی یک گل
تاریخ : جمعه 20 بهمن 1391 | 08:27 ب.ظ | نویسنده : مسعود 9

طالب‌لو:استقلال یکی از شانس‌های قهرمانی است.

دروازه‌بان سابق تیم فوتبال استقلال گفت:‌ در لیگ امسال استقلال یکی از شانس‌های قهرمانی است.

 وحید طالب‌لو در پایان بازی استقلال و راه‌آهن که با برتری یک بر صفر آبی‌پوشان به پایان رسید گفت: بازی خوبی را دو تیم به نمایش گذاشتند و موقعیت‌های زیادی برای گل‌زنی داشتند. بازی بسیار زیبا بود و فکر می‌کنم مردم از تماشای آن لذت بردند.

وی در مورد حضورش در تمرینات تیم فوتبال راه‌آهن عنوان کرد: آقای دایی به من لطف کرد و برای حفظ شرایطم در تمرینات تیم راه‌آهن زیر نظر بهزاد غلامپور کار می‌کنم. وضعیتم خیلی بهتر شده و شرایط خوبی دارم.

طالب‌لو در مورد اینکه آیا استقلال می‌تواند قهرمان شود، اظهار داشت: استقلال در لیگ امسال یکی از شانس‌های قهرمانی است.


آمار گل دریافتی استقلال، نیم گل در هر بازی

اعضای خط دفاعی تیم استقلال با شرایط خاص این تیم را همراهی می کنند و در این میان اوضاع برای آبی ها در سیستم دفاعی ایده آل است و سرمربی استقلال از شرایط مدافعان تیمش کاملا راضی است و مشکلی در این خصوص ندارد.

گفتنی است: بازیکنان استقلال در خط دفاعی با عملکرد خود و شرایطی که ایجاد کردند عامل این شدند که استقلال در بازی های خود دچار مشکلات کمتری شوند و در نهایت استقلال با آمار دریافتی ایده آل بازی ها را پشت سر بگذارد.

اعضای تیم استقلال در نیم فصل اول در ده بازی مداوم بدون گل دریافتی پیش رفتند و بازی های مناسب با عملکرد مناسب تر را ارائه کردند و این موضوع باعث شد که استقلال از لحاظ گل با اوضاعی متفاوت از فصول قبل روبرو شود و امیر قلعه نوعی نیز از این اتفاق ابراز رضایت کند زیرا وی همواره در تیم استقلال و هدایت این تیم با مشکلاتی در خط دفاعی روبرو بود و این موضوع به تغییر سیستم و ایجاد شرایط متفاوت، در استقلال منجر شد و امیر قلعه نوعی را این بار با اوضاع متفاوتی روبرو کرد.

شایان ذکر است، خط دفاعی استقلال طبق آمار و ارقام اعلام شده در هر بازی بصورت میانگین نیم گل دریافت کرده است و این آمار برای اعضای این تیم بسیار ایده آل است و مدافعان تیم را با شرایطی خاص در تیم روبرو می کند زیرا امیر قلعه نوعی از اعضای تیمش در خط دفاعی رضایت کامل دارد و پس از هر بازی به عملکرد ایده آل آنها اشاره کرده و از آنها قدردانی لازم را به عمل می آورد البته اعلام شده است که حضور رحمتی در این امر غیر قابل اجتناب است و این موضوع عامل این است که اعضای تیم استقلال با شرایط خاصی روبرو شده و همه چیز به نفع مدافعان آبی پیش برود.
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)،