تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - از گلزنی مجیدی خوشحال هستم
تاریخ : شنبه 21 بهمن 1391 | 01:42 ب.ظ | نویسنده : مسعود 9

مجیدی سه اخطاره شد

کاپیتان تیم فوتبال استقلال سه اخطاره شد و در هفته بیست و ششم غایب است.

 فرهاد مجیدی در سه دیداری که برای استقلال به میدان آمد سه کارت زرد گرفت و به این ترتیب نمی‌تواند در هفته بیست و ششم مقابل فجرسپاسی تیمش را همراهی کند.

اکبر‌پور: از گلزنی مجیدی خوشحال هستم

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: از گلزنی مجیدی خوشحال هستم.

سیاوش اکبرپور بعد از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل راه‌آهن در مورد اینکه مجیدی به عنوان بازیکن نیمکت‌نشین گل زد گفت: نمی‌دانم چرا برخی خبرنگاران این سوال را می‌کنند. بازیکن نیمکت‌نشین نباید دعوا کند بلکه باید تلاش کند. مجیدی بازیکن بسیار خوبی است که هنوز به آمادگی صد در صد نرسیده است.
وی افزود: ما همه از یک خانواده هستیم فرقی نمی‌کند سیاوش اکبرپور یا فرزاد حاتمی گل بزند. ما برای مردم بازی می‌کنیم.
اکبرپور تاکید کرد: از اینکه مجیدی برای استقلال گل زد و 3 امتیاز را برای تیممان هدیه آورد مثل همه مردم خوشحال هستم.


محمدی: سه امتیاز را به آبی‌ها هدیه کردیم

دروازه بان تیم راه آهن گفت: با مهدی رحمتی مشکلی نداشتم و اتفاقاتی در اردوی ترکیه رخ داد که به موقع در مورد آن صحبت می کنم.

 محمد محمدی پس از شکست یک بر صفر راه آهن برابر استقلال عنوان کرد: بازی خوبی بود ولی ما مستحق باخت نبودیم. در واقع این استقلال نبود که ما را برد بلکه ما سه امتیاز را به آنها تحویل دادیم.
وی در مورد داوری خاطرنشان کرد: در مورد داور صحبت نمی‌کنم. امیدوارم او اشتباه نکرده باشد.
محمدی در پاسخ به این سؤال که آیا اختلافش با سید مهدی رحمتی باعث شد از استقلال جدا شود، یادآور شد: من با مهدی مشکلی نداشتم اما برخی دوستان در اردوی 12 روزه ترکیه مشکلاتی به وجود آوردند که به موقع در مورد آنها صحبت خواهم کرد.
دروازه‌بان تیم فوتبال راه آهن درباره طلبش از استقلال خاطرنشان کرد: وکیلم پیگیر این موضوع است. من چکی از باشگاه استقلال داشتم که آن را خرج کردم و طرفی که این چک را تحویل گرفته از باشگاه استقلال شکایت کرده است. دوسال پیش کمیته انضباطی در این زمینه رای داده و چک من خرج شده و شخصی که این چک را در دست داشته از فتح‌الله‌زاده شکایت کرده است.
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)،