تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - خط دفاعی استقلال، ضامن قهرمانی
تاریخ : شنبه 21 بهمن 1391 | 12:48 ب.ظ | نویسنده : مسعود 9

پیام باشگاه استقلال به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن

22 bahman

باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران همپای سایر آحاد جامعه در راهپیمایی یوم االله ۲۲ بهمن حضور خواهد یافت.

معاونت فرهنگی باشگاه استقلال ضمن تبریک فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن،تاکید کرده است که مدیران،مربیان و بازیکنان استقلال روز یکشنبه همپا و همگام با سیل خروشان جامعه در راهپیمایی بزرگ این روز شرکت خواهند داشت.

بی شک ملت با بصیرت ایران در مقابل نظام سلطه با حضور پرشور و انقلابی ،پاسخ کوبنده و تاریخی خواهد داد.


جنگ عادل علنی شد/ ۹۰ استقلال را تحریم کرد

عادل فردوسی پور

در پایان دیدار استقلال و راه آهن جنگ عادل فردوسی پور و با استقلالی ها علنی شد و دوربین برنامه ۹۰ که در ورزشگاه آزادی حضور داشت، بازیکنان و اعضای کادر فنی استقلال را تحریم کرد و با هیچکدام از آنها مصاحبه نکرد.


عدد و ارقام رای به موفقیت تیم قلعه‌نویی می‌دهد.

Esteghlal

تیم فوتبال استقلال تهران تقریبا میانگین یک گل زده در هر بازی را تا به این هفته از خود برجای گذاشته و می‌توان گفت هر دو بازی هم بیشتر از یک بار گل نخورده است.

، تیم فوتبال استقلال تهران شب گذشته به مصاف راه آهن رفت و توانست حریف خود را با یک گل شکست دهد تا چهاردهمین برد خود را در لیگ برتر کسب کند و در هفته بیست و پنجم هم صدرنشین باقی بماند.

استقلال به عنوان صدرنشین لیگ تنها ۲۷ گل به ثمر رسانده و این آمار نمی‌تواند برای صدرنشین لیگ چندان قابل قبول باشد. از طرفی این تیم تنها ۱۲ گل دریافت کرده و از این بابت می‌توان آن‌ها را ستایش کرد.

استقلال تقریبا میانگین یک گل زده در هر بازی را تا به این هفته از خود برجای گذاشته و می‌توان گفت هر دو بازی هم بیشتر از یک بار گل نخورده است. استقلال در ابتدای فصل امیر حسین صادقی را به عنوان دفاع میانی و هاشم بیک زاده را به عنوان مدافع کناری به خدمت گرفت.

جذب این دو بازیکن و حضور نفراتی همانند پژمان منتظری، حنیف عمران زاده و علی حمودی و اضافه شدن حسن اشجاری در نیم فصل دوم هم به همراه سنگربانی به نام مهدی رحمتی در کنار یکدیگر سبب شده تا هارمونی خوبی در خط دفاعی آبی‌ها ایجاد شود.

استقلال در شرایطی طی دو سال اخیر به نایب قهرمانی و رتبه سومی در پایان لیگ بسنده کرده بود که این تیم در انتهای هر دو فصل ۳۴ گل دریافت کرد و به رغم این که توانست ۵۵ و ۵۸ گل در دو لیگ وارد دروازه حریفان کند اما به علت تفاضل کمتر موفق نشد به هدفش در فتح لیگ دست پیدا کند.

تیم تحت هدایت پرویز مظلومی بازی‌های تهاجمی را در دستور کار قرار می‌داد اما در کسب نتیجه در لیگ برتر چندان موفق نبود و دستش از قهرمانی لیگ کوتاه می‌ماند.

از طرفی سپاهان که توانست در سه دوره اخیر قهرمان لیگ شود، در دو دوره آن با مربیگری امیر قلعه نویی در خط دفاعی موفق ظاهر می‌شد و اگر همان شرایط را در نظر بگیریم، می‌توان به این نتیجه رسید که عملکرد استقلال در خط دفاعی این تیم را به قهرمانی در لیگ دوازدهم خواهد رساند.

سپاهان فصل پیش هم با هدایت زلاتکو کرانچار عملکرد خوبی را در خط دفاعی به ثبت رسانده بود. استقلال تا به امروز توانسته هجده بار دروازه خود را با بسته نگه دارد و از نقش پررنگ مهدی رحمتی هم نباید به سادگی عبور کرد.

استقلال که از ماه آینده وارد رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا می‌شود، می‌تواند با کسب دو برد در جام حذفی به مقام قهرمانی در این تورنمنت برسد و از عنوان فصل پیش خود دفاع کند.

نتایج استقلال از ابتدای لیگ به شرح زیر است:

استقلال ۱-۰ آلومینیوم

سایپا ۲-۱ استقلال

استقلال ۱-۰ ذوب آهن

مس ۰-۰ استقلال

استقلال ۱-۱ ملوان

پرسپولیس ۰-۰ استقلال

استقلال ۲-۰ پیکان

راه آهن ۰-۲ استقلال

استقلال ۰-۰ فجر

صنعت نفت ۱-۲ استقلال

استقلال ۱-۰ صبا

تراکتورسازی ۲-۰ استقلال

استقلال ۲-۱ نفت

گهر ۰-۲ استقلال

سپاهان ۰-۱ استقلال

استقلال ۲-۳ فولاد

داماش ۱-۰ استقلال

آلومینیوم ۰-۲ استقلال

استقلال ۱-۰ سایپا

ذوب آهن ۰-۰ استقلال

استقلال ۲-۱ مس

ملوان ۰-۰ استقلال

استقلال ۰-۰ پرسپولیس

پیکان ۳-۰ استقلال

استقلال ۱-۰ راه آهن

گفتنی است؛ استقلال هنوز بازی‌های برگشت خود با تراکتورسازی، سپاهان و فولاد که جزو مدعیان قهرمانی هستند، برگزار نکرده و این دیدارها می‌تواند در تعیین قهرمان لیگ دوازدهم تاثیرات زیادی داشته باشد.
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)،