تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - اعتراض باشگاه استقلال
تاریخ : دوشنبه 23 بهمن 1391 | 12:34 ق.ظ | نویسنده : مسعود 9

هفتم تیم ملی می آید نهم با سپاهان بازی کنیم؟

باشگاه استقلال که تا امروز باید نظراتش درباره برنامه پایانی بازی های امسال را ارائه کند ، به تاریخ ۳ بازی خود اشکال وارد می کند که از این میان ، برنامه یک بازی شان تقریبا چسبیده به بازی ملی است.

استقلال بیشترین ملی پوش را در تیم ملی دارد و این تعداد زیاد ملی پوشان برای قلعه نویی به کابوسی بدل شده چون مثل هر سال ، ماه های اسفند ، فروردین و اردیبهشت ترافیک شدید بازی های لیگ ، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا را به همراه دارد. این بار البته بازی های حساس تیم ملی هم به بازی های قبلی اضافه شده. سال قبل در همین بازه زمانی بود که استقلال شانس قهرمانی در لیگ و صعود در گروه بازی های آسیایی اش را از دست داد و این بار با قلعه نویی ، شرایط آبی ها دشوار تر هم شده چون اردوی تیم ملی هم درست افتاده وسط برنامه های آسیایی استقلال . استقلال در برنامه جدید ، ۲۳ اسفند ماه بازی آسیایی دارد و ۲۷ همین ماه با فجرسپاسی بازی دارد. مسابقه ای که اگرچه ۴ روز فاصله با بازی قبلی فاصله دارد ولی برای آبی ها ، هماهنگی اش کمی دشوار شده. آنها به این تاریخ اعتراض دارند اما سازمان لیگ حداقل زمان لازمه را برایش در نظر گرفته. میرشاد ماجدی سرپرست استقلال در این باره می گوید:« حداقل فاصله زمانی رعایت شده ولی کاش فرصتش کمی بیشتر می شد مثلا بازی مان یک روز می افتاد آن طرف تر. اتفاقی که شاید هم ممکن باشد چون تیم ملی از روز ۲۸ اسفند به اردو می رود. استقلال در نیم فصل اول ۱۰ بازی خانگی داشت و قرعه بازی هایش پشت پرسپولیس بود .

اتفاقی که بارها با اعتراض مربیان تیم پرسپولیس مواجه شد . حالا اما شرایط بر عکس شده. شرایط پخش بازی ها ، فشردگی و برنامه ، همه و همه در هم گره خوردند. تیم ملی شب ۲۸ اسفند از ایران می رود. مقصد امارات است ، باشگاه ایرانیان. یک هفته اردو ، پرواز به کویت ، بازی با این تیم و بازگشت. آنها صبح روز هفتم فروردین ۹۲ تازه به تهران می رسند. هشتم به اردوی استقلال اضافه می شوند و عصر روز نهم باید در ورزشگاه آزادی به مصاف سپاهان بروند آنهم در در یک فینال زودرس در جام حذفی. این گیر بزرگ استقلالی هاست به برنامه بازی ها:« دیگر این چیز خیلی سختی نیست. همه می دانند اصلا امکان برگزاری بازی را در چنین شرایطی نداریم. ما ۴ ملی پوش ثابت در ترکیب تیم آقای کروش داریم که در این بازی حساس نمی توانیم به آنها استراحت بدهیم. یعنی ما فقط می توانیم برای شان قبل از بازی یک ریکاوری بگذاریم. اگر ۳ ملی پوش داشته باشی باید بازی هایت را طبق قانون جا به جا کنند.»
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)،