تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - مزد زحماتمان را در زمین می‌گیریم
تاریخ : یکشنبه 22 بهمن 1391 | 11:35 ب.ظ | نویسنده : مسعود 9

میرشاد ماجدی : آقای خوروش در مورد سپاهان صحبت کن نه استقلال!

mirshad majedi

میرشاد ماجدی که در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن شرکت کرده بود در خصوص حضورش در راهپیمایی گفت: انصافاً‌ امروز خیلی شلوغ بود و جای پارک برای وسیله نقلیه وجود نداشت.

وی افزود: تا میدان آزادی همه خیابان‌ها بسته است و تصور نمی‌کنم چنین جمعیتی را تا به امروز در راهپیمایی کسی دیده باشد.

ماجدی تصریح کرد:جمعیت امروز خیلی زیاد و باور نکردنی بود، من که نمی‌توانم حضور مردم را تخمین بزنم.

وی در خصوص اینکه باشگاه استقلال فیلم بازی با راه‌آهن را به کمیته داوران فرستاده است، گفت: روی صحنه‌ای که ایمان موسوی توسط مدافع حریف سرنگون شد اعتراض داریم و به همین خاطر فیلم بازی را به کمیته داوران بردم تا در این خصوص نظر خود را اعلام کنند.

ماجدی در ادامه صحبت‌هایش تأکید کرد: متأسفانه چند وقتی است هجمه روی استقلال به راه افتاده تا جایی که مصاحبه‌ای را از سرپرست تیم سپاهان خواندم اما باید خطاب به ایشان بگویم که آقای خوروش خوشحال باش که ما مزد زحماتمان را در زمین بازی می‌گیریم و با اینکه پنالتی‌هایمان را نمی‌گیرند برنده از زمین خارج می‌شویم.

وی افزود: آقای خوروش شما هم سعی کنید در زمین بازی نتیجه بگیرید و درست است که مردانگی و پهلوانی کمرنگ شده ولی از بین نرفته و ما به این مسائل پایبند هستیم.

سرپرست استقلال در پایان به فارس گفت: از آقای خوروش می‌خواهم که در خصوص سپاهان صحبت کند و دیگر در مورد استقلال حرفی نزند.


حمید بابازاده:در زمین رقیب ما نمی‌شوند سراغ مباحث غیرفنی می‌روند.

hamedani-saleh-babazadeh

حمید بابازاده در خصوص دیدار استقلال مقابل راه آهن اظهار داشت: بازی در نیمه اول خیلی دلچسب نبود اما با تغییراتی که در نیمه دوم داده شد فشار زیادی را روی دروازه حریف وارد کردیم و اگر در ضربات آخر بیشتر دقت می‌کردیم می‌توانستیم با گل‌های بیشتری راه آهن را شکست دهیم.

وی در خصوص عملکرد مهدی رحمتی در این مسابقه گفت: رحمتی در این بازی مثل همیشه عملکرد خوبی داشت و به خصوص در دقایق پایانی خوب بازی کرد اما در مجموع امسال یکی از بهترین سال های بازیگری رحمتی محسوب می‌شود.

مربی دروازه‌بانان تیم استقلال در خصوص این که گفته می‌شود داوری‌ها به سود استقلال رقم خورده است گفت: به نظر من این یک فضای تبلیغاتی ناسالم است که رقیب ما در راه قهرمانی به راه انداخته است.

وی تاکید کرد: در همین بازی با راه آهن دو صحنه مشکوک به پنالتی که اکثر کارشناسان آن را تایید کرده اند به ضرر ما گرفته نشد و یا حتی در بازی با پرسپولیس خطا روی محمد رضایی و همان تصویری که نورمحمدی حاتمی را گرفته بود در برنامه ۹۰ نشان داده شد هر دو پنالتی بودند اما تنها روی صحنه‌هایی که اصلا پنالتی نبود بحث صورت می‌گرفت. متاسفانه هر گاه حریفان در زمین حریف یک تیم نمی‌شوند به دنبال مسائل غیر فنی می روند ولی این اتفاقات در تمام دنیا هم رخ می‌دهد. به طور مثال بارسلونا با اقتدار در صدر جدول است اما رقیبش از اشتباهات داوری به نفع بارسلونا سخن می‌گوید.

وی تاکید کرد: در انگلیس هر گاه منچستر از رقیبش در صدر جدول فاصله می‌گیرد آرسن ونگر در خصوص مباحث داوری سخن می‌کند و در ایتالیا نیز زمانی که اینتر میلان قهرمان شد گفتند، با داوری این عنوان را به دست آورند حالا هم که یوونتوس در صدر است همین مباحث مطرح می‌شود. البته در این که اشتباهات سهوی و به نفع و ضرر تمام تیم ها است و هیچ گاه داوران شرافت خود را زیر پا نمی‌گذارند شکی وجود ندارد.
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)،