تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - اعلام داوران استقلال و الهلال
تاریخ : سه شنبه 24 بهمن 1391 | 04:06 ب.ظ | نویسنده : مسعود 9

اعلام داوران استقلال تهران و الهلال عربستان

کنفدراسیون فوتبال آسیا داوران دیدارهای دو تیم استقلال تهران و الهلال عربستان را اعلام کرد.

داوران دیدار تیم های استقلال تهران و الهلال عربستان که روز سه شنبه 20 فروردین ماه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود را تیم داوری از کشور سنگاپور قضاوت می کنند.

ناظر بازی: رشید محبوب الدوساری از قطر

ناظر داوری: آونی عبدالکریم سید هاسونه از اردن

داور وسط: عبدل مالیک بن عبدل بشیر

کمک اول: لی تزو لینگ

کمک دوم: تانگ وای مون

داور چهارم: ماشنتسو دیمیتری از قرقیزستان


ورزشگاه حافظیه آماده بازی فجر و استقلال.

esteghlal-shiraz (3)

معاون توسعه امور وزرش اداره ورزش و جوانان استان فارس گفت: ورزشگاه حافظیه شیراز برای انجام مسابقه فجر شهید سپاسی و استقلال تهران آمده است.
محمدرضا هاشمی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بعد از طی زمان کافی هم اکنون زمین ورزشگاه حافظیه شیراز استحکام کافی را پیدا کرده به گونه ای که ۲۷ بهمن ماه، فجر و استقلال در یکی از بهترین چمن های کشور مسابقه خود را انجام می دهند.

وی ادامه داد: تنها دلیل که ممکن است باعث عقب افتادن بازی فجر شهید سپاسی شیراز و استقلال تهران شود ، بارندگی است در غیر اینصورت طبق برنامه ریزیهای انجام شده این مسابقه در زمان مقرر انجام می شود.

معاون توسعه امور ورزش اداره ورزش و جوانان استان فارس همچنین بیان کرد: تیم فجر شهید سپاسی شیراز برای آشنایی با زمین حافظیه پیش از انجام مسابقه با استقلال دو جلسه تمرین برروی این زمین دارد.

هاشمی نژاد تاکید کرد: تیم استقلال تهران اگر نیاز به تمرین بروی زمین چمن حافظیه را دارد باید از طریق هیئت فوتبال استان فارس این موضوع را پیگیری کند.

وی عنوان کرد: به واقع هر زمان که تیم های تهرانی اجازه تمرین در ورزشگاه آزادی را به نماینده فارس در لیگ برتر فوتبال دادند به طور حتم در شیراز نیز این اجازه به آنها داده می شود که برروی زمین چمن حافظیه تمرین کنند.
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)، آخرین اخبار (لیگ قهرمانان آسیا)،