تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - با شایستگی قهرمان می شویم
تاریخ : سه شنبه 24 بهمن 1391 | 04:08 ب.ظ | نویسنده : مسعود 9

برهانی: من تصادف نکردم

آرش برهانی

سپر ماشینم به جدول گیر کرده بود

ارش برهانی مهاجم استقلال خبر تصادفش را تکذیب کرد و گفت که این موضوع صحت ندارد.
 روز دوشنبه برخی از سایت های خبری از تصادف آرش برهانی مهاجم آبی پوشان خبر دادند ولی او این موضوع را رد می کند. برهانی در گفت وگویی کوتاه با خبرآنلاین در این خصوص می گوید:«خبر تصادف من صحت ندارد. من یکشنبه شب جایی رفته بودم و می خواستم ماشینم را پارک کنم که سپر ماشین به جدول گیر کرد. وقتی می خواستم عقب بیایم سپر ماشین کمی شل شد و آویزان شده بود که بعدا درست شد. این که می گویند تصادف کردم صحت ندارد.»
از برهانی خواستیم که در خصوص شرایط فعلی اش در استقلال و این که چرا کمتر بازی می کند حرف بزند ولی او گفت: «فعلا دوست دارم تمرکزم روی تمرینات باشد و قصد مصاحبه ندارم.»

میرشاد ماجدی:فتح الله زاده علیه قلعه نوعی موضع نگرفت

mirshad majedi

بسیاری از مربیان و بازیکنان با موضع قلعه نوعی در مورد ۹۰ موافقند

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت:”آقای فتح الله زاده علیه آقای قلعه نوعی موضع نگرفت بلکه بیشتر در مورد باشگاه سخن گفت.”

 میرشاد ماجدی درباره اظهارات علی فتح الله زاده در برنامه نود اظهار داشت:

“ایشان به عنوان مدیرعامل باشگاه مسایلی را سبک و سنگین کرد و از جایگاه مدیرعاملی به بیان مسایلی پرداخت که مربوط به باشگاه بود.آقای فتح الله زاده هیچ وقت پشت آقای قلعه نوعی را خالی نمی کند.”

وی افزود:”موضع گیری آقای قلعه نوعی در مورد برنامه ۹۰ موضع گیری شخصی وی نیست بلکه خیلی از بازیکنان و مربیان هم همین موضع را نسبت به این برنامه دارند.به طور خاص در مورد استقلال ،ما عقیده داریم که این برنامه حقانیت استقلال را زیر سوال می برد.”

ماجدی در خصوص مسایلی که مدیرعامل استقلال درباره شعار علیه فردوسی پور عنوان کرده،گفت:”ایشان شرایط را طوری دیدند که از آقای فردوسی پور عذرخواهی کنند.مدیرعامل باشگاه هستند و همه مسایل از جمله اتفاقاتی که روی سکوها می افتد نیز توسط وی رصد می شود.”


اشجاری: مسئولان استقلال باید جواب سرپرست سپاهان را بدهند

هافبک تیم استقلال گفت: جواب دادن به اظهارات سرپرست سپاهان وظیفه من نیست و باشگاه باید در این باره اعلام موضع کند.

حسن اشجاری  اظهارداشت: خوشبختانه استقلال شرایط بسیار خوبی دارد. با برد مقابل راه آهن توانستیم در صدر جدول بمانیم. این برد برای ما واقعا حیاتی بود چرا که همه مدعیان بازیهایشان را برده بودند و برای ما این برد لازم بود.

وی درباره اظهارات سرپرست سپاهان که گفته استقلال با دستهای پشت پرده قهرمان می شود، ادامه داد: من نمی توانم دراین باره اظهار نظر کنم. جواب دادن به سرپرست یک باشگاه در حیطه وظایف من نیست. فکر می کنم مسئولان استقلال باید جواب این اظهارات را بدهند. خوروش یک ادم تحصیل کرده است و من در مقام جواب دادن به وی نیستم.

اشجاری افزود: مطمئن باشید استقلال با شایستگی قهرمان می شود تا دیگر هیچ حرف و حدیثی نماند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مشکلات مالی اش حل شده؟ گفت: هنوز این اتفاق نیفتاده است. مسئولان استقلال قول مساعد داده اند و امیدوارم زودتر به وعده هایشان عمل کنند.
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)،