تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - سپاهان میزبان نمونه فصل
تاریخ : سه شنبه 24 بهمن 1391 | 04:11 ب.ظ | نویسنده : مسعود 9

امیر قلعه نویی: با لیدرهای خاطی برخورد می کنم

امیر قلعه نویی استقلال

رفتارهای ناشایستی که برخی از لیدرهای باشگاه استقلال با اصحاب رسانه انجام می دهند واکنش امیز قلعه نویی به همراه داشته و به نظر می رسد به زودی باز هم تعداد دیگری از لیدرهای حاشیه ساز باشگاه استقلال اخراج بشوند.

امیر قلعه نویی، سرمربی استقلال درباره اینکه برخی از لیدرهای این باشگاه در جریان تمرینات و بازی ها حرف های نا مربوطی به اهالی رسانه می زنند توپیحاتی داده است.

ظاهرا قلعه نویی خود در جریان ماجراهای رخ داده روی سکوها نیست و قصد دارد با این بی نظمی ها برخورد کند.

سرمربی استقلال می گوید:
«حقیقتا من در جریان بازی با راه آهن چیزی نشنیدم برای همین خودم نمی‌توانم در این باره که آنها چه گفته‌اند دقیق نظر بدهم اما بعد از بازی وقتی با آقای سررشته داری حرف می‌زدم متوجه شدم که روی سکوها اتفاقاتی افتاده که نباید می‌افتاده.

من برای همین با لیدرها جلسه گذاشتم و به آنها گفتم حق ندارید به هیچ کس توهین کنید. کاری که انجام شده اصلا خوب نبوده و مطمئن باشید اجازه نمی‌دهم به کسی توهین بشود. امیدوارم از این به بعد توهینی به کسی نشود چون به شدت با آن برخورد می‌کنم.

من مخالف صد در صد توهین به افراد به خصوص عکاسان و خبرنگاران هستم چون بارها گفته‌ام که در این قشر افراد سالم و زحمتکش بسیاری وجود دارند که باید احترامشان حفظ بشود.

لیدرها و تماشاگران ما باید بدانند که تشویق کردن استقلال از هر چیز مهم‌تر است. به آنها گفتم انرژی‌تان را روی این کار صرف کنید و به حاشیه‌ها توجه نکنید. اگر یادتان باشد در سپاهان میزبان نمونه فصل لقب گرفتیم.

مطمئن باشید من اجازه نمی‌دهم این رویه دنبال بشود. همانطور که فصل قبل وقتی اتفاقاتی در تراکتورسازی رخ داد، آن را پیگیری کردیم. امیدوارم بچه‌هایی که در این حوزه زحمت می‌کشند حواسشان جمع باشد و حرف‌های من را از یاد نبرند.»

حال باید منتظر ماند و دید امیر قلعه نویی چه زمان با لیدرهای خاطی که نظم روی سکوها را بر هم زده اند برخورد می کند. در همین راستا شنیده شده چند نفر از لیدرهای استقلال اخراج شده اند و چندی دیگر نیز به زودی اخراج خواهند شد.
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)،