تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - فیل بزرگ ،ژنرال،عمو تراب و آقای خاص!
تاریخ : سه شنبه 24 بهمن 1391 | 04:12 ب.ظ | نویسنده : مسعود 9

مربیان قهرمان دنیا شبیه سازی شده هستند . . . !

matlab amir

  می گویند امیر قلعه نویی متفاوت است.سخت گیر است.جنگو است و از هیچ نکته ای نمی گذرد.بدون آنکه قضاوت کنیم می رویم به سراغ نمونه های اروپایی و آمریکای جنوبی !

در واقع اینگونه می نویسیم.

خصایص امیر اردشیر قلعه نویی شبیه سازی صرف است از همه آنها که قهرمان شده اند ! همین چند هفته قبل مورینیو با یک خبرنگار در رختکن رئال مادرید بگومگوی سختی داشت و او و روزنامه اش را ناچیز و نوشته هایش را بی ارزش خواند!

قضاوت نمی کنیم،درست و غلطش را این مقال در نظر نمی گیریم و فقط به شباهت ها می پردازیم.

سرآلکس فرگوسن،دیود بکهام را با لنگه کفش زد تا پسر محبوب جزیره و شاید یکی از ۳٫۴ محبوب دنیا از تیمش کنار بگذارد!

اسکولاری گوش بازیکن حریف را پیچاند و مشت به سمت او حواله کرد!

تراپا تونی برای آنکه داور را تحت تاثیر قرار دهد نیمکت ذخیره ها به کتک گرفت!

و امیر قلعه نویی هم یکی هست ، مثل همه اینها . همه اینها که مردان بزرگ و افتخار آفرینی در عرصه فوتبال هستند و جزو ستاره های موفق به شمار می روند!

اینه جملگی پرانرژی تر از دیگران به شمار می روند و موثرتر هستند،آنها در تیم خودشان حرف اول و آخر را می زنند و ستاره تر از آنها وجود ندارد حتی در جنجال !

اینها را نوشتیم تا به این نقطه برسیم که : درست یا غلط،موافق یا مخالف،در هر دو صورت امیر قلعه نویی به دلیل وجود همین کاراکتر شخصیتی که شبیه به همه قهرمان های این عرصه است تاکنون قهرمان و موفق بوده است!

پرتاب لنگه کفش فرگوسن غلط بود،مشت اسکولاری به صورت حریف هم ایضا،همچنین حرکات عمو تراپ!اما اینها با همین نوع نپرش و همین تمامیت خواهی و سیبل شدن هاست که قهرمان هستند!همین و بس!

ستاره ها در زمین می دوند اما مورینیو روی نیمکت از همه ستاره تر است.دوربین کُش است و بحث برانگیر،شادی گلش از همه بیشتر به چشم می آید وقتی با کت و شلوار روی چمن سرسره بازی می کند!

در واقع قهرمان ها همه می خواهند همه چیز را تحت کنترل بگیرند و امیرقلعه نویی هم ایضا!

این همان نقطه ای است که بدون قضاوت به آن نگاه می کنیم.صرف نظر از از دعوا بر صحیح و غلط بودن ماجرا اما ، امیر اردشیر قلعه نویی ملقب به ژنرال،مثل آقای خاص،مثل فیل بزرگ،مثل سرآلکس،مثل عموتراب جریان ساز است و خودش ماجراها را تولید و نهایتا کنترل می کند.او ترس ندارد شاید حتی برخی مواقع با علم به حاشیه ها آنها را تولید می کند تا حاشیه ها تحت نظر خودش باشد و نه سازه دست دیگران .

امیر اردشیر باهوش است،فوق العاده باهوش،به تمیش نگاه کنید ، جنجال ها جای دیگری است و تیم در آرامش کامل جلو می رود !

بله امیر مثل همه مربیان موفق دنیا غیر قابل پیش بنیی است.او راه و چاه خودش را می شناسد و طبق همان نقشه در راهی که می شناسد قدم می زند،همین !
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)، بهترین مطالب،