تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - پاسخ منفی ژنرال به خبرنگاران
تاریخ : سه شنبه 24 بهمن 1391 | 10:30 ب.ظ | نویسنده : مسعود 9

حضور کوچکترین مرد ایران و پابه توپ شدن قلعه‌نویی‌ها.

tamrin

 تیم استقلال در ادامه روند آماده‌سازی خود از ساعت ۱۵ امروز در کمپ زنده‌یاد حجازی تمرینات خود را پیگیری کرد. در تمرین امروز آبی‌پوشان هیچ بازیکنی غایب نبود و فرزاد حاتمی، خسرو حیدری و مجتبی جباری که روز گذشته غایب بودند به جمع دیگر بازیکنان اضافه شدند.

همچنین امیر قلعه‌نویی نیز با پوشیدن لباس ورزشی برنامه‌های آماده‌سازی استقلال را عهده‌دار شد.

* قبل از آغاز تمرین امروز گزارشگران تلویزیون برای مصاحبه با امیر قلعه‌نویی به کمپ زنده‌یاد حجازی آمدند که سرمربی تیم استقلال درخواست آنها را رد کرده و برای انجام مصاحبه به آنها پاسخ منفی داد.

* یکی از خبرنگاران بانوی روزنامه‌های ورزشی کشور در تمرین امروز استقلال حضور داشت و گزارشی از این تمرین تهیه کرد.

* فرهاد مجیدی در تمرین امروز هم مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت و با آنها یک عکس یادگاری می‌انداخت.

* قبل از اینکه تمرین آبی پوشان آغاز شود سرمربی تیم استقلال از مسئولان خواست تا تنها بازیکنانی که با این تیم قرارداد دارند لباس پوشیده و در کارهای تاکتیکی شرکت کنند.

* سرمربی تیم استقلال در ابتدای تمرین بازیکنان را دور هم جمع کرده و در خصوص دیدار آینده آبی پوشان مقابل فجر سپاسی با آنها به گفت‌وگو پرداخت.

* کوچک‌ترین مرد ایران که قبلا در بازی های پرسپولیس حضور پیدا می کرد و خود را به عنوان یک پرسپولیسی معرفی کرده بود امروز امروز در تمرین تیم استقلال حاضر شده و برنامه‌های این تیم را نظاره‌گر شد.

* مهدی فنونی‌زاده و میرشاد ماجدی به همراه شاهرخ بیانی در کمپ ناصر حجازی حضور داشتند. سرپرست تیم استقلال که روز گذشته از پایان‌نامه خود دفاع کرده بود پس از اخذ مدرک فوق‌لیسانس در بین هواداران، خبرنگاران و بازیکنان شیرینی پخش کرد.

* دویدن دور زمین، ارسال‌ پاس‌های کوتاه، بازی آقاوسط و فوتبال درون تیمی در دو گروه سبز و نارنجی برنامه‌های اصلی تمرین امروز آبی پوشان بود.

* سرمربی تیم استقلال با برخی از بازیکنان جوان این تیم مثل بابک جباری، مهدی شیری، میثم جودکی و آرمن طهماسیان به بازی آقاوسط پرداخته و خودش نیز پا به توپ شد. در این بازی هوتن قلعه‌نویی نیز حضور داشت.

* بازیکنان و کادر فنی تیم استقلال در حاشیه تمرین این تیم به عنوان نتیجه دیدار سپاهان و راه‌آهن بودند.

* تماشاگران تیم استقلال در خصوص حواشی برنامه ۹۰ در سال گذشته و صحبت‌های سرمربی آبی‌پوشان در نشست خبری و واکنش فتح‌الله‌زاده بحث می‌کردند.

* در اواخر تمرین بارش باران باعث شد تا کادرفنی و بازیکنان هر چه سریعتر به داخل رختکن بروند و نکته جالب اینجا بود که عمران زاده روی سر خود چتر گذاشت و با آن به زمین رفت.

* قرار است تمرینات تیم استقلال فردا ساعت ۱۵ پیگیری شود و این تیم ساعت ۱۳:۵۰ دقیقه روز پنجشنبه راهی شیراز شده تا در هتل چمران مستقر شود.

دیدار تیم‌های فجر سپاسی و استقلال از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه روز جمعه در شیراز برگزار خواهد شد.
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)،