تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - گذرنامه ها جمع آوری شد
تاریخ : پنجشنبه 26 بهمن 1391 | 02:37 ق.ظ | نویسنده : مسعود 9

برای سفر به قطر گذرنامه استقلالی ها جمع آوری شد

esteghlal-2

گذرنامه بازیکنان استقلال جمع آوری شد.

بازیکنان استقلال برای انجام امور اداری مربوط به پرواز به قطر برای بازی مقابل الریان،گذرنامه های خود را به باشگاه تحویل دادند.

استقلال روز چهارشنبه ۱۸ اسفند در نخستین بازی خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در قطر به مصاف الریان می رود.


موسوی: نمی دانم چرا خطا روی من را پنالتی نمی گیرند

Iman Mosavi

ایمان موسوی مهاجم استقلال از اینکه با دیگر مهاجمان این تیم رقابت می کند احساس خوبی دارد و تاکید می کند که بازی کردن در شرایط آسان و بدون رقابت را دوست ندارد.
او بازیکنی است که در زمین مسابقه دوندگی زیادی دارد و به خاطر این سبک بازی،در نیم فصل مورد توجه امیر قلعه نویی قرار گرفت.موسوی در آستانه بازی با فجر سپاسی به خبرآنلاین می گوید:«بازی سختی است چون تیم های یاوری هجومی بازی می کنند و به خاطر نیروی جوانی انگیزه زیادی دارند.ما کار سختی در شیراز داریم ولی می خواهیم با دست پر به تهران برگردیم.من مقابل تیم سابقم خیلی انگیزه دارم و دوست دارم بازی کنم و بهترین عملکرد را داشته باشم.»
رقابت در خط حمله بسیار فشرده شده و حتی برهانی هم نیمکت نشین شده است.با این حال خیلی از هواداران استقلال دوست دارند مجیدی در ترکیب ثابت بازی کند و موسوی در این خصوص می گوید:«آقا فرهاد بازیکن بزرگی است مه زحمات زیادی برای استقلال کشیده و خیلی ها دوست دارند او فیکس بازی کند.مجیدی همیشه بوی گل می دهد،با این حال این مسائل به سرمربی تیم مربوط می شود.»
برخی معتقدند داوری ها به نفع استقلال است ولی موسوی می گوید:«من اصلا این حرف را قبول ندارم که داوری ها به نفع ما است.تا حالا ۴ پنالتی صد در صد را روی من نگرفتند و نمی دانم چه کاری انجام داده ام که داورها اینطوری رفتار می کنند.واقعا برایم سوال است که چرا پنالتی هایی که روی من انجام می شود را نمی گیرند و عجیب تر این است که می گویند داوری ها به نفع ما است.»


محمدرضایی: هم به فجر گل می زنم، هم خوشحالی می کنم

عباس محمدرضایی درباره شرایط استقلال قبل از بازی با فجرسپاسی اظهار داشت: تمرینات خوبی را برگزار کرده ایم و آماده دیدار با فجر هستیم. فجرسپاسی تیمی است که دوندگی خوبی دارد و به واسطه نیروی جوانی اش و همچنین تجربه یاوری که یکی از برترین مربیان ایران است، نتایج خوبی تاکنون گرفته است. قطعا مسائلی که درباره فجر گفتم کارمان را سخت می کند اما باید ۳ امتیاز را هرطورشده بگیریم.

وی درباره اینکه در این بازی مقابل تیم سابقش قرار می گیرد، عنوان کرد: نزدیک به یک نیم فصل در شیراز بازی کردم و خاطرات خوبی از حضور در فجرسپاسی دارم.

من به خاطر شرایط مجبور شدم از فجرسپاسی جدا شوم و برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم اما باید بگویم الان بازیکن استقلال هستم و تمام فکر و ذکرم موفقیت استقلال است. امیدوارم با انجام یک بازی خوب سه امتیاز را بگیریم.

هافبک استقلال در پاسخ به این سوال که آیا کادرفنی استقلال درباره فجرسپاسی اطلاعاتی از شما گرفته است، تصریح کرد: خداراشکر کادرفنی استقلال اینقدر قدرتمند و کاربلد است که نیازی به من نیست اما اگر اطلاعاتی بخواهند در خدمتشان هستم.

محمدرضایی در خاتمه درباره احتمال گلزنی اش در این دیدار افزود: اگر امیر قلعه نوعی به من اعتماد کند و در ترکیب قرارم دهد نهایت تلاشم را می کنم تا به فجرسپاسی گل بزنم.

انگیزه زیادی برای گل زدن در این بازی دارم و اگر هم گل بزنم چون به قراردادم با استقلال پایبندم خوشحالی می کنم. البته این خوشحالی بعد از گل کمی کمتر از خوشحالی های قبلی ام خواهد بود.
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)،