تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - توقف بازی به خاطر رحمتی!
تاریخ : جمعه 27 بهمن 1391 | 06:13 ب.ظ | نویسنده : مسعود 9

هوادر استقلال باز هم به داخل زمین رفت.

 مهدی رحمتی

 در حالی که آرش برهانی گل پنجم استقلال را مقابل فجر به ثمر رساند یکی از هواداران استقلال که قبل از شروع بازی هم به داخل زمین رفته بود وارد زمین شد و به سمت رحمتی رفت. در این لحظه ماموران نیروی انتظامی وارد زمین شده و این هوادار را دستگیر کردند. این در حالی است که رحمتی از این هوادار مراقبت می کرد و از ماموران خواست تا با وی برخورد نکنند.


فصل تمام شود رحمتی از استقلال می رود

کیانوش رحمتی - kianosh rahmati

 از همان ابتدای فصل که کیانوش رحمتی در پی رفع مصدومیتش بود زمزمه‌های جدایی‌اش از استقلال شنیده می‌شد. مسوولان باشگاه استقلال اما برای اینکه متهم به بی‌معرفتی در قبال بازیکنی که سال‌ها برای‌شان زحمت کشیده بود، نشوند قراردادش را به رغم مصدومیت تمدید کردند. به این ترتیب رحمتی که نمایش بسیار خوبی از فصل نهم تا فصل یازدهم در استقلال از خود برجا گذاشته بود همچنان آبی‌پوش ماند. تمدید قرارداد رحمتی شور و انگیزه خاصی به این بازیکن پر کار داد به طوری که یک ماه زودتر از زمان تعیین شده پزشکان به شرایط ایده‌آل رسید.
به واسطه این تمدید قرارداد پیش بینی می‌شد امیر قلعه‌نویی بعد از رفع مصدومیت رحمتی را در ترکیب استقلال مورد آزمایش قراردهد اما سرمربی استقلال تا امروز حتی یک دقیقه هم به این بازیکن بازی نداده تا مشخص شود وی در پازل تاکتیکی‌اش جایی ندارد. حتی نمایش خوبی که کیانوش در بازی تدارکاتی با پیکان از خود بر جا گذاشت و تحسین امیر قلعه‌نویی را هم برانگیخت منجر به حضورش در ترکیب استقلال نشد و رحمتی در بازی با راه‌آهن حتی در لیست ۱۸ نفره استقلال هم قرار نگرفت. رحمتی اکنون در فرم بدنی مطلوبی قرار دارد و مصدومیتش به طور کلی از بین رفته است. او یازدهمین ماه پس از عمل جراحی رباط پایش را هم پشت سرگذاشته اما همچنان پشت خط بازیکنانی همچون جی لوید ساموئل و جواد نکونام نشسته است. شاید خیلی‌ها تصور می‌کردند وقتی کیانوش آماده شود در ترکیب اصلی استقلال کنار جواد نکونام قرار بگیرد. به هرحال این دو در پاس سال‌ها با یکدیگر همبازی بودند و به خوبی می‌توانستند زوج هماهنگی را در خط میانی استقلال تشکیل دهند اما امیر قلعه‌نویی به ترکیب تیم برنده‌اش دست نزد تا کیانوش همچنان پشت خط بماند. البته نمایش خوبی که ساموئل در ترکیب استقلال از خود برجا گذاشته نیز یکی دیگر از دلایل مهم نیمکت نشینی رحمتی است و تنها نباید امیر را مقصر دانست چرا که خارجی سیه چرده استقلال بازیکن با کیفیتی نشان داده و عملکردش مطلوب بوده. شرایط کنونی اما کیانوش رحمتی را مجاب به جدایی از استقلال خواهد کرد.
شاید اگر رحمتی می‌دانست پس از رفع کامل مصدومیتش همچنان جایی در ترکیب اصلی استقلال ندارد نیم‌فصل به پیشنهاد خوب باشگاه نفت تهران پاسخ مثبت می‌داد اما شاید او تصور می‌کرد بالاخره در ترکیب استقلال فرصت بازی خواهد یافت اما پیش بینی‌اش درست از آب در نیامده و بسیار بعید هم به نظر می‌رسد که تا پایان لیگ فرصتی به رحمتی داده بشود. استقلال در خط میانی با ترافیک سرسام آوری روبرو است. در همین بازی اخیر میثم بائو هم در لیست ۱۸ نفره تیمش قرار نداشت که این نشان می‌دهد دست امیر قلعه‌نویی به شدت پر است. در خط حمله نیز همین شرایط حاکم است. این روزها آرش برهانی هم به وضع رحمتی دچار شده اگرچه وضعیت کیا بسیار حاد‌تر از همه بازیکنان کنونی است. از طرفی استقلال وضعیت مالی روبراهی ندارد و کیانوش هم هنوز نتوانسته بخش اعظمی از مطالباتش را دریافت کند که شاید این مشکلات کیانوش را بیش از همیشه در جدایی از استقلال ترغیب کند. آخرین خبر درباره رحمتی که از لیست مسافران شیراز نیز خط خورد بر خبر جدایی اش از استقلال در پایان فصل صحه می گذارد.
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)،