تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - گلباران فجر در حافظیه
تاریخ : جمعه 27 بهمن 1391 | 06:37 ب.ظ | نویسنده : مسعود 9

پیروزی پرگل و تثبیت صدرنشینی استقلال در حافظیه

 esteghlal3

دیدار تیم های فجر سپاسی و استقلال از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه حافظیه و با حضور بیش از ۱۴ هزار تماشاگر برگزار شد.

این دیدار در حالی برگزار شد که در نیمه اول فجرسپاسی از لحاظ مالکیت نسبت به شاگردان قلعه نویی برتری داشت اما روی حرکت فرزاد حاتمی استقلال موفق به دریافت پنالتی شد که جواد نکونام در دقیقه ۴۰ دروازه حریف را باز کرد. در نیمه دوم آبی پوشان بازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه ۴۹ توسط فرزاد حاتمی به گل رسیدند. در ادامه سیاوش اکبرپور روی حرکت جباری در دقیقه ۶۴ گل سوم آبی پوشان را به ثمر رساند.  درست ۶ دقیقه بعد فرزاد حاتمی با یک ضربه پای چپ چهارمین گل استقلال و دومین گل خود را در دقیقه ۷۲ به ثمر رساند.

آرش برهانی در دقیقه ۹۰+۱ گل پنجم آبی پوشان را به ثمر رساند تا این دیدار با نتیجه ۵ بر صفر به پایان برسد.

استقلال تا قبل از این دیدار ۴۹ امتیاز داشت و سپاسی نیز ۳۳ امتیازی بود و در جایگاه دهم حضور داشت.شاگردان قلعه‌نویی با این پیروزی ۵۲ امتیازی شده و با تفاضل ۲۰+ صدرنشینی خود را تثبیت کردند.

قضاوت این بازی بر عهده سعید مظفری زاده است.وی به محمد صالح خلیل آزاد از فجر سپاسی کارت زرد نشان داد.

ترکیب فجر سپاسی:

محمد صالح خلیل آزاد، خالد شفیعی ( امید خلیلی ۵۳)، علیرضا جلیلی، سعید قزل گچلی، محمد مهدی نظری (۵۰ محمد رضا حسینی)، محمد آفند، حمید جوکار، فرشید اسماعیلی، جابر انصاری، حسین کاظمی(۷۲ هادی ایمانی) و سندلی بی‌تو

سرمربی: محمود یاوری

ترکیب استقلال:

مهدی رحمتی، خسرو حیدری، عباس محمد رضایی ( ۴۶ ساموئل) امیر حسین صادقی، پژمان منتظری،  علی حمودی، مجتبی جباری ( ۷۶ آرش برهانی)، جواد نکونام، عباس محمد‌رضایی،سیاوش اکبرپور و فرزاد حاتمی( ۸۴ سید ایمان موسوی).

سرمربی: امیر قلعه‌نویی


دانلود خلاصه بازی




طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)، دانلود گل و کلیپ،