تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - زدن 5 گل برایمان مهم نبود
تاریخ : جمعه 27 بهمن 1391 | 06:26 ب.ظ | نویسنده : مسعود 9

اکبرپور: خوشحالم که تیم دونده‌ای را بردیم

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: خوشحالم که توانستیم تیم دونده‌ای مثل فجر را شکست دهیم.

سیاوش اکبرپور پس از برتری 5 بر صفر استقلال مقابل فجر سپاسی اظهار داشت: خوشبختانه بازی بسیار خوبی انجام دادیم و هم کیفیت زمین خوب بود و هم کیفیت بازی دو تیم.

وی افزود: جا دارد به مسئولان شیراز تبریک بگویم که زمین چمن فوق‌العاده‌ای را مهیای بازی کرده‌اند و ما هم در این زمین توانستیم تیم جوان و دونده فجر را شکست دهیم.

وی در خصوص گلی که به ثمر رساند گفت: گلزنی حاصل کار تلاش تمام بازیکنان تیم بود ولی از جباری تشکر می‌کنم که همه چیز را برایم مهیا کرد.


برهانی:کم بازی کردنم تشخیص کادر فنی است

مهاجم تیم استقلال گفت: اینکه کمتر برای تیم‌ام بازی می‌کنم صلاحدید کادر فنی است.

آرش برهانی پس از برتری 5 بر صفر استقلال مقابل فجر سپاسی اظهار داشت: خدا را شکر بعد از 10 _ 12 سال که به شیراز آمده‌ایم، می‌بینیم که زمین چمن اینجا شرایط بسیار خوبی دارد و تا به حال اینقدر زمین ورزشگاه حافظیه خوب نبوده است.

وی در خصوص اینکه کمتر برای تیمش بازی می‌کند، گفت: بازی نکردنم به صلاحدید کادر فنی است ولی دوست دارم بیشتر به استقلال کمک کنم و شرایط خوبی دارم.

برهانی در پایان گفت: هیچ مشکل خاصی بابت این مسئله وجود ندارد و همه چیز خوب پیش می‌رود.


نکونام:زدن 5 گل برایمان مهم نبود

هافبک تیم استقلال گفت: اینکه چند گل بزنیم برایمان مهم نبود و فقط برای 3 امتیاز به زمین آمده بودم.

جواد نکونام پس از برتری استقلال مقابل فجر سپاسی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود و من بسیار خوشحالم که توانستیم تیم دونده فجر سپاسی را شکست دهیم.
وی افزود: از سوی دیگر خوشحال هستم که چنین جوانانی در لیگ برتر بازی می‌کنند.
وی در خصوص اینکه وضعیت زمین چمن ورزشگاه چطور بود، گفت: متاسفانه چمن مصنوعی هم به تیم فجر و هم به تیم حریف آسیب می‌رساند و این مسئله به خصوص برای آنهایی که به چمن طبیعی عادت دارند سخت است. اما زمین امروز هیچ بهانه‌ای دست تیمی نداد و کیفیت خوبی داشت.
وی در خصوص پیروزی پرگل آبی‌پوشان گفت: آمده بودیم که بازی را ببریم و دو گل و سه گل و پنج گل برای ما فرقی نداشت. برای ما پیروزی پرگل فرقی نمی‌کرد و فقط به کسب 3 امتیاز فکر می‌کردیم.
وی در خصوص صحنه‌‌ای که هوادار استقلال به داخل زمین پرید و در آغوش رحمتی قرار گرفت، گفت: من چیز زیادی ندیدم و فقط در یک صحنه متوجه شدم که عجب سرعتی دارد این جیمی جامپ ایرانی که ماشاءالله خیلی خوب می‌دوید و با سرعت خود را به بازیکن ما رساند.طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)،