تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - امروز ساعت ۱۹ منتظر شما هستیم…
تاریخ : پنجشنبه 3 اسفند 1391 | 10:49 ق.ظ | نویسنده : مسعود 9

بدرقه تیمی که می خواهد آسیا را فتح کند

هواداران استقلال havadar

امروز حریف صنعت نفت است،تیمی از آبادان اما به دو دلیل منتظر شما هستیم. استقلال ۸ فینال در پیش دارد.۸ بازی بسیار مهم.۶ بازی در خانه و ۲ بازی بیرون از خانه.

این ۶ فینال با حضور یار دوازدهم برای ما آسانتر خواهد بود.پس… بیاید و حامی باشید.چون گذشته پشت ما باشید که جز خدا و شما،پشتی نداریم. و اما دلیل دوم… می دانید که ما عازم قطر هستیم.

آسیا برای ما از نهم اسفند شروع می شود و این بار متفاوت تر از گذشته.استقلال می خواهد دوباره در آسیا آقایی کند و برای تحقق این مهم به فاکتورهای زیادی نیاز دارد. مدیریت و مربی و بازیکن همدل و همقسم شده اند تا به رغم برخی مشکلات مالی،دل ایرانی ها را شاد کنند و دوباره در آسیا برخیزند.

این فصل ،موفقیت در آسیا در دسترس است اگر شما هم باشید.شما هم بیایید و نقش خودتان را به خوبی ایفا کنید. باور کنید یک ورزشگاه پر به بازیکنان چنان انگیزه ای می دهد که قابل وصف نیست. چقدر از بازیکنان مصاحبه دیده اید،خوانده اید و شنیده اید که از حضور کمرنگ شما در برخی بازیهای فصل حرف زده اند؟این نیاز ما را به شما می رساند.

نیازی که ابراز آن بسی مایه افتخار است چون ما استقلالی هستیم که به هوادار خود می بالیم. میدان فردا می تواند یک بدرقه خوب آسیایی باشد.بدرقه آبی دلانی که برای فتح آسیا می خواهند گام اول خود را بردارند و به قطر بروند. هر چه قدر این بدرقه باشکوه تر باشد،تیم با روحیه تر خواهد بود.بیایید چنان فضایی بسازیم که همه آن را مثال بزنند.پس وعده دیدار فردا ساعت ۱۹،ورزشگاه آزادی بزرگ پایتخت.


نفت برای بازیکنان آنالیز می شود.

پژمان منتظری - pejman montazeri

استقلال و نفت آبادان در هفته بیست و هفتم لیگ،روز پنجشنبه به مصاف هم می روند.با توجه به اینکه آبی های تهرانی از امروز برای این بازی به اردو می روند قرار است تا در جلسه آنالیز امشب آبی ها در هتل ، فیلم دو بازی اخیر این تیم در لیگ برای بازیکنان آنالیز شود تا آنها با شناخت کافی به مصاف حریف آبادانی خود بروند.

پژمان منتظری ،مدافع خوزستانی استقلال در بازی روز پنجشنبه مامور مستقیم روح الله عرب خواهد بود.عرب یکی از یاران سرعتی نفت است که امیر قلعه نویی قصد دارد تا برای مهار او یک یار مستقیم در نظر بگیرد.


حذف استقلال از مسابقات فصل بعد!!

پوستر استقلال

در صورت عدم جلب رضایت ۱۲ شاکی طلبکار،استقلال از حضور در رقابت‌های لیگ برتر فصل بعد محروم خواهد شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص پرداخت مطالبات کادرفنی توسط باشگاه استقلال حکمی به شرح زیر صادر کرد:

در پی استنکاف باشگاه استقلال از پرداخت مطالبات ۱۲ تن از اعضای سابق کادرفنی و بازیکنان سابق استقلال که ۱۲ نفر به شرح هوار ملامحمد، عبدالصمد مرفاوی، علی شوری، فیروز کریمی، محمد محمدی، فیلپ آلوز، هادی شکوری، بهزاد نوشادی، امیدرضا روانخواه، تیم فوتسال استقلال، بیژن کوشکی و حمید عزیززاده که جمعا یک میلیارد و هفتاد و دو میلیون و سی و شش هزار و هشتصد و بیست تومان شده است و جدا از اینکه پرونده‌های جریانی و غیرقطعی هم بین افراد و باشگاه‌های مذکور وجود دارد که منتهی به رای قطعی نشده است، اما خودداری باشگاه از پرداخت بدهی‌هایش به ۱۲ طلبکار مصداق ماده ۳۹ آیین نامه انضباطی است و چون باشگاه استقلال علیرغم اعطای مهلت‌های مکرر و طولانی باشگاه استقلال موفق  به تسویه حساب با طلبکاران نشده است به استناد ماده ۱۸ بند ب ماده ۳۹ آیین نامه انضباطی چنانچه باشگاه تا پایان فصل نتواند رضایت طلبکارانش را جلب کند و به کمیته انضباطی منعکس نکند، علاوه بر الزام به پرداخت جریمه دیر کرد( بر مبنای ۵ درصد مطالبات) حق انجام فعالیت‌های مرتبط با فوتبال در فصل جدید (۹۲-۹۳)از قبیل ثبت نام در لیگ مربوط به شرکت در مسابقات آتی، نقل و انتقال و جایجایی بازیکن و مربی و هرگونه فعالیت مرتبط با تشکیلات رسمی فوتبال و غیره را نخواهد داشت.این دستور قطعی و لازم الاجراست.
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)،