تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - سه محروم استقلال مقابل صبا
تاریخ : پنجشنبه 3 اسفند 1391 | 11:58 ب.ظ | نویسنده : مسعود 9

اکبرپور: بازیکنان جوان استقلال پول توجیبی ندارند

بازیکن استقلال گفت: وضعیت مالی ما به قدری خراب است که برخی بازیکنان جوان ما پول توجیبی هم ندارند.

 سیاوش اکبرپور پس از پیروزی دو بر یک استقلال مقابل صنعت نفت عنوان کرد: بازی خوبی بود و خوشحالم که سه امتیاز را توانستیم بگیریم. پس از اخراج حاتمی بازیکنان تلاش کردند و توانستیم به یک پیروزی برسیم.

وی در مورد مشکلات مالی استقلال خاطرنشان کرد: این مسائل فعلا مهم نیست. ما برای سه جام تلاش می‌کنیم و بازیکنان تمام سعی خود را انجام می‌دهند. حیف است که خودمان بخواهیم به این مسائل دامن بزنیم. ما برای سه جام می‌جنگیم.

بازیکن تیم فوتبال استقلال افزود: مشکل ما برای یک ماه گذشته نیست، بلکه 8 ماه است که پول نگرفته ایم. به جرات می‌توانم بگویم بازیکنان جوانی هستند که پول تو جیبی ندارند.

اکبرپور ادامه داد: از نظر شما ما پولدار هستیم. وضعیت باشگاه به گونه‌ای است که برای یک سری وضعیت مالی خراب است. به هر حال باید این مشکلات را بگذرانیم. برخی تیم‌ها که دولتی هستند وضع بسیار خوبی دارند و برخی تیم‌ها وضع خیلی بدی دارند که  ما جزو دسته دوم هستیم.

وی تصریح کرد: من در جایگاهی نیستم که بخواهم در مورد مدیریت صحبت کنم. خوب نیست که بخواهیم در مورد پول جنگ و دعوا راه بیندازیم. باید تمام تلاشمان را انجام دهیم تا در رقابت‌ها موفق ظاهر شویم.

بازیکن استقلال در مورد اینکه جباری چکش پاس نشده یادآور شد: ما همان چک را هم نداریم. به هر حال این مسائل باید حل شود. من 15 تا 20 درصد قراردادم را گرفته‌ام و برخی بازیکنان فقط 5 درصد قرارداد اولیه خود را گرفته‌اند.

اکبرپور در مورد بازی یادآور شد: تیم نفت خوب بازی کرد ولی ما باید در این دیدار به برتری دست می‌یافتیم زیرا دو رقیب دیگر ما بازی‌هایشان را برده بودند و به این سه امتیاز احتیاج داشتیم. خوشحالم که توانستیم جایگاه خود را محکم‌تر کنیم.

وی بار دیگر با اشاره به مشکلات مالی استقلال گفت: صد در صد مشکلات مالی وجود دارد اما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بتوانیم نتیجه لازم را کسب کنیم و قهرمان شویم. مطمئن باشید این قهرمانی پول هم خواهد آورد.

اکبرپور در مورد استعفای فتح‌الله‌زاده یادآور شد: در جریان این موضوع نیستم اما نگران همان مسئله‌ای هستم که گفتم یعنی به تیم‌های دولتی پول داده می‌شود و وضعیت خوبی دارند ولی ما وضعیت خوبی نداریم.


استقلال با سه محروم به مصاف صبا می‌رود

تیم فوتبال استقلال در دیدار با صبای قم سه بازیکن محروم دارد.

 جواد نکونام و سیاوش اکبرپور به دلیل سه اخطاره شدن و فرزاد حاتمی به دلیل اخراج در این بازی نمی‌توانند در دیدار آینده استقلال برابر صبای قم در هفته بیست و هشتم به میدان بروند.
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)،