تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - افت فشار سرمربی بعد از برد
تاریخ : پنجشنبه 3 اسفند 1391 | 11:02 ب.ظ | نویسنده : مسعود 9

صالح: نباید به یک تیم و بازیکن تهمت بزنیم

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: نباید به این راحتی به یک تیم و یک بازیکن تهمت بزنیم.

 مجید صالح پس از پیروزی 2 بر یک برابر نفت آبادان در نشست خبری حاضر شد و محمد سررشته‌داری مدیر رسانه‌ای استقلال دلیل غیبت امیر قلعه‌نویی در نشست را افت فشار سرمربی این تیم نامید و گفت و در رختکن زیر سرم است و نتوانست به نشست خبری بیاید. صالح در جمع خبرنگاران گفت: بازی بسیار سختی بود. از ابتدای هفته همه دوستانی که به من تلفن می‌زدند این مسئله را گفته بودم. ما از امروز تا 28 اسفند شش مسابقه در لیگ برتر و لیگ آسیا داریم و باید یک دوره پرفشار را طی کنیم که سخت‌ترین آن بازی با نفت آبادان بود. اگر هم مثل فرگوسن که گفته تیم‌های پایین جدول سرنوشت قهرمانی را تعیین می‌کنند، درست است. اگر 10 نفره نمی‌شدیم بهتر بود با این حال این شوک خوبی برای تیم بود و استارت خوبی برای آسیا بود و حریفان ما را تعقیب می‌کنند. خدا را شکر زمانی به خودمان آمدیم که فرصت جبران داشتیم. بعد از خوردن گل مساوی جنگندگی را ادامه دادیم.

وی ادامه داد: اگر بازیکنان باور کنند بهترین تیم آسیا هستند بهتر بازی می‌کنند و نباید مسایل را ساده بگیریم. این برد موفقیت قبل از بازی با الریان بود. بعد از اخراج حاتمی تغییر سیستم دادیم. بین نیمه هم دوباره تغییر سیستم دادیم و به ما کمک شد. تصمیم‌های منطقی از سوی قلعه‌نویی و کادر فنی گرفته شد. خیلی خوب بازی کردیم و به بازی برگشتیم آنها هم اگر استرس نداشتند بهتر بازی می‌کردند. نفت آبادان تیم خوبی است و خوب بازی را به گردش درآورد.

صالح تصریح کرد: در فوتبال برخی مسایل اذهان را پر می کند، برد در شیراز ممکن است برای هر تیمی اتفاق بیفتد اما نمی‌دانم شرایط این تیم چه چیزی است که به ما تهمت می‌زنند و می‌گویند آن بازیکن می‌خواهد به استقلال بیاید و فرصت گلزنی را از دست داده است. ما باید به دنبال فوتبال سالم برویم. امشب هم همان بازیکن چند فرصت گلزنی را از دست داده است و آیا اولیویرا با او صحبت کرده تا او را به تراکتورسازی ببرد. شاید امشب نفت ما را می‌برد خوب بازی کرد. داوری هم خوب بود. فرزاد حاتمی گفت یک ضربه خوردم و بعد ضربه زدم ما ضرر کردیم اما به داور کاری نداریم تکلیف را باید خودمان روشن کنیم. فغانی داور خوبی است ما از نظر فوتبالی برگشتیم و باید رقابت های فوتبالی قشنگ باشد و همه چیز مسایل فنی باشد و دنبال حرف و حدیث نباشیم. هر تیمی مستحق باشد برنده می‌شود. اگر تیمی رقابت نکند و هشتم شود و با تیمی که رقابت کرده و نهم شده باید فاتحه فوتبال را خواند باید لیگ جوانمردانه و با رقابت باشد. برد و باخت برای هر تیمی هست. باید دنبال نکته فنی بازی با فجر برویم. همیشه دنبال این هستیم که مسایلی باشد که با ذهن جور درنیاید. مسئولان فجر این مسایل را تکذیب کردند و متهم کردن یک تیم و بازیکن دور از اخلاق است. ما قبل از اخراج حاتمی روز خوبی نداشتیم اما بعد از اخراج این بازیکنان شرایط را درک کردند و خوب بازی کردند.

وی در مورد تداخل با کشتی گفت: ما هم تعجب می‌کنیم در شیراز ساعت 14:30 بازی کردیم و هفت ساعت نمی‌دانستیم باید چه کنیم. هزینه‌ها زیاد است در تهران هم که هوا سرد است 7 شب بازی می‌کنیم تمام تصمیم‌های سازمان لیگ را قبول می‌کنیم. برد مقابل آمریکا را تبریک می‌گویم و مردم هم در سالن بودند و هم در این ورزشگاه. در این مدت‌ اخیر بازی ساعت 7 شب نبود ولی باید به این تصمیم احترام بگذاریم و فوتبالی موفق شویم.
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)،