تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - عقیلی در اردوی استقلال
تاریخ : سه شنبه 8 اسفند 1391 | 11:55 ق.ظ | نویسنده : مسعود 9

آخرین وضعیت استقلال در دوحه

Esteghlal In Qatar  (6)

نخستین جلسه تمرین تیم استقلال ایران پس از حضور در قطر برگزار شد.

میرشاد ماجدی با ابراز رضایت از میزبانی قطریها از استقلال اظهار کرد: خدا را شکر قطریها استقبال بسیار خوبی از ما به محض ورود داشتند. پس از حضور در دوحه در هتل استقرار پیدا کردیم و امشب تمرینی یک ساعته در زمین شماره ۴ باشگاه الریان انجام دادیم.

وی با بیان اینکه زمین چمن تمرین استقلال بسیار خوب بوده عنوان کرد: همه چیز تاکنون خوب بوده و شرایط عالی است. بازیکنان هم در بهترین شرایط قرار دارند و خوشبختانه برای بازی با الریان هیچ مشکلی نداریم. فردا هم ساعت ۱۲:۳۰ جلسه هماهنگی بازی برگزار خواهد شد و آخرین تمرین ما پیش از دیدار برابر الریان فردا ساعت ۱۸:۳۰ در محل برگزاری بازی چهارشنبه برگزار می شود.


آبی‌پوشان میهمان ضیافت شام سفارت ایران

لوگو لیگ قهرمانان اسیا

 اعضای تیم استقلال بلافاصله بعد از پایان بازی با الریان قطر در ضیافت شام سفارت ایران در شرکت می‌کنند.قرار است یک دستگاه اتوبوس بعد از بازی در هتل میلینیوم مستقر شده و کاروان استقلال را سمت سفارت ایران ببرد.

* علی امیری معاون ورزشی استقلال صبح امروز جهت هماهنگی امروز این تیم در قطر راهی سفارت ایران شد.

* هادی عقیلی مدافع تیم القطر شب گذشته در اردوی آبی پوشان حاضر شد و با قلعه نویی، رحمتی و چند بازیکن دیگر خوش و بش کرد. این بازیکن برای استقلال در بازی فردا آرزوی موفقیت کرد.

* نشست خبری مربیان دو تیم از ساعت ۱۲ در سالن کنفرانس باشگاه الریان برگزار خواهد شد.

دیدار دو تیم فردا از ساعت ۱۸:۵۰ برگزار خواهد شد.


جلسه سازمان لیگ با مسئولان استقلال و سپاهان ۱۲ اسفند برگزار می‌شود

استقلال و سپاهان

قرار است طبق برنامه دیدار تیم‌های استقلال و سپاهان در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی ۹ فروردین ماه برگزار شود، اما آبی‌پوشان به علت دیدار تیم ملی با کویت در ۶ فروردین و حضور بازیکنان ملی‌پوش این تیم در تیم ملی درخواست تعویق این دیدار را دارند. در طرف مقابل مسئولان اصفهانی نسبت به این موضوع معترض هستند و معتقدند بازی در زمان مقرر برگزار شود. هنوز سازمان لیگ در این باره تصمیم نگرفته و قرار است روز شنبه ۱۲ اسفندماه جلسه‌ای با مسئولان دو باشگاه استقلال و سپاهان داشته باشد تا در این زمینه تصمیم بگیرد.
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)، آخرین اخبار (لیگ قهرمانان آسیا)،