تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - تحلیل روزنامه قطری
تاریخ : سه شنبه 8 اسفند 1391 | 01:00 ب.ظ | نویسنده : مسعود 9
با گلزنی استقلال در دوحه معادلات به هم می‌ریزد.

روزنامه قطری با انتشار مطلبی اعلام کرد که در صورت گلزنی استقلال در دوحه همه معادلات به هم خواهد خورد.

در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دیدار تیم های الریان قطر و استقلال ایران فردا در دوحه برگزار خواهد شد. این مسابقه حساسی برای تیم قطری است و در واقع همین رویارویی در اولین گام می تواند صعود الریان از مرحله گروهی را فراهم کند.

الریان باید با تمام قوا در این دیدار حاضر شود تا با وجود دشواری این مسابقه بتواند اولین برد خود را کسب کند. الریان این توانایی را دارد تا در این گروه دشوار نتایجی متمایز بگیرد چرا که الریانی‌ها تمام ابزارهای لازم برای رسیدن به این هدف را دارند.

نویسنده قطری در ادامه این مطلب خطاب به سرمربی الریان تاکید کرد: الریان برای مقابله با توان تکنیکی و تاکتیکی استقلال باید در تمرینات و در جریان بازی بر کار فیزیکی و آمادگی جسمی تمرکز کند.

تمرکز بر ضد حملات سریع هم می تواند برای پیروزی این تیم مقابل استقلال کمک حال باشد.

باید بازی به شکل متوازنی ادامه پیدا کند چراکه دریافت یک گل می تواند معادلات بازی را بر هم بریزد.


الاهلی با گل زندی به صعود نزدیک شد.

الاهلی با گلزنی بازیکن ایرانی خود به صدر جدول لیگ دسته دوم قطر رسید.

  در ادامه رقابت‌های لیگ دسته دوم قطر و از هفته دهم این رقابت‌ها الاهلی مقابل الشحانیه 3 بر 2 به برتری رسید تا با 21 امتیاز صدرنشین لیگ 6 تیمی دسته دوم قطر شود.

در این دیدار فریدون زندی، بازیکن سابق استقلال گل دوم تیمش را به ثمر رساند تا الاهلی با این پیروزی یک گام به صعود به لیگ ستارگان قطر نزدیک شود.طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)، آخرین اخبار (لیگ قهرمانان آسیا)،