تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - تورس و بارسا، شایعه یا واقعیت؟
تاریخ : جمعه 24 خرداد 1392 | 08:49 ق.ظ | نویسنده : مسعود 9
بارسلونا خواهان النینیوتیتیو ویلانووا سرمربی بارسلونا به دنبال خرید یک مهاجم برای تیمش است تا بتونه جای خالی ویا را که قطعا نیوکمپ رو ترک خواهد کرد براش پر کنه.طبق گزارش مطبوعات اسپانیا به نظر میرسه مهاجم مدنظر تیتو ستاره خط حمله باشگاه چلسی است.بارسلونا آماده است تا با پیشنهادی 20میلیون یورویی اقای گل یورو 2012 رو به خدمت بگیره.

البته باتوجه به اینکه مورینیو اخیرا اعلام کرده میخواهد تورس را در ترکیب داشته باشد و اینکه ابراموویچ 50میلیون پوند برای النینیو هزینه کرده بعید است که بخواهد ستاره تیمش را با این مبلغ به فروش برسونه.

تیم بعدی که میخواهد تورس را در تیمیش داشته باشد ناپولی و مخصوصا رافا بنیتز است.بنیتز فصل گذشته در اواخر نیم فصل اول به عنوان سرمربی موقت چلسی انتخاب شد و تورس عملکرد فوق العاده ای رو زیر نظر او داشت و بعید نیست که این سرمربی و بازیکن بار دیگر و اینبار در ایتالیا باهم دیگر دیدار کنند.

یک منبع اگاه که جز مسئولین ناپولی هم هست اعلام کرده "کاوانی مهاجم این تیم قطعا ایتالیا رو ترک میکنه و انها به دنبال مهاجم جدید هستند."هفته پیش مسئولین ناپولی پیشنهاد چلسی رو برای معاوضه تورس و کاوانی رد کردند اما بنیتز از مدیر این باشگاه خواسته تا با این پیشنهاد موافقت کند.

http://www.shiaupload.ir/images/26589377486491085814.jpg

 روزنامه کاتالونیا با عکس تورس روی جلد و تیتر TORRES ES EL TAPADO به معنای (( تورس، تحت پوشش)) یا (( تورس، تحت نظر))، شایعات رفتن تورس به بارسلونا را قوت بخشیده. حال باید دید که چه پیش خواهد آمد.طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (تورس)،