تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - از حضور در استقلال احساس خوبی دارم
تاریخ : جمعه 24 خرداد 1392 | 09:08 ق.ظ | نویسنده : مسعود 9

حمودی:شنبه تیم جدیدم را معرفی می کنم.

مدافع فصل گذشته تیم استقلال گفت:فعلا چیزی صد در صد قطعی نیست.

علی حمودی درباره آخرین وضعیت خود و اینکه از میان استقلال یا سپاهان کدام تیم را انتخاب می کند اظهار داشت:در حال بررسی جمیع جهات هستم تا بهترین تصمیم را بگیرم.تا حدود زیادی به تصمیم نهایی ام نزدیک شده ام اما فعلا چیزی صد در صد قطعی نیست.

وی درباره اینکه چه زمانی تصمیم نهایی اش را اعلام می کند گفت:روز شنبه از بین یکی از این دو تیم انتخاب نهایی ام را انجام خواهم داد و تیم جدیدم را معرفی می کنم.


جمشیدیان : چک را به بانک نبردم که برگشت بخورد.

احمد جمشیدیان درباره اینکه گفته می شود چک وی از باشگاه استقلال برگشت خورد است عنوان کرد:

چنین بحثی صحت ندارد.من از باشگاه چکی را در روزی که قراردادم را بستم دریافت کردم اما این چک را به بانک نبردم.فکر می کنم اینگونه بحث ها شیطنت باشد و من نمی خواهم در روزهای اول حضورم در استقلال به حاشیه بروم.


وی درباره اینکه چه زمانی به تهران می آید گفت:در حال انجام برخی کارهای شخصی ام در اصفهان هستم و احتمالا روز شنبه به تهران بیایم تا پیگیر تهیه مسکن باشم.


جمشیدیان افزود:شخصا از حضور در استقلال احساس خوبی دارم.در این مدت هم برخی دوستانم در استقلال با من تماس داشتند و خوش آمد گفتند.


حتی یکی از دوستان مشترک من و خسرو حیدری هم دیروز تماس گرفت و از قول او گفت که به احمد بگویید نگران نباشد و این مشکلات حل می شود و تیم آماده حضور در مسابقات می شود.


جلسه فتح الله زاده با جباری

خبرگزاری فارس: جلسه جباری با فتح‌الله‌زاده/ اکبرپور به باشگاه استقلال رفت

با وجود آنکه علی فتح الله زاده از مدیر عاملی این باشگاه استعفا داده اما بازیکنان استقلال برای روشن شدن وضعیت خود به وی مراجعه می کنند.

مجتبی جباری امروز ظهر با حضور در دفتر مدیر عامل این باشگاه برای دقایقی با وی در خصوص آینده استقلال و خودش صحبت کرد. جباری امسال قراردادش با آبی پوشان به پایان رسید و یکی از بازیکنان مد نظر قلعه نویی است.

همچنین سیاوش اکبرپور امروز با حضور در دفتر باشگاه استقلال در خصوص وضعیت خود با معاون استقلال صحبت کرد. اکبرپور از جمله بازیکنانی است که با استقلال یک سال دیگر قرارداد دارد
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)،