تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - مدافع 2 میلیارد تومانی
تاریخ : جمعه 24 خرداد 1392 | 05:39 ب.ظ | نویسنده : مسعود 9

استقلال خواستار جذب سعید عزت‌اللهی شد

باشگاه استقلال با ارسال نامه رسمی خواهان به خدمت‌گیری سعید عزت‌اللهی شد.

باشگاه استقلال که این روزها در سکوت مشغول مذاکره با بازیکنان مد نظر خود برای فصل آینده است طی نامه ای رسمی به باشگاه ملوان خواستار به خدمت گیری سعید عزت اللهی مدافع تیم ملوان انزلی شده است. از سوی دیگر ملوانی ها اعلام کرده اند برای انتقال عزت اللهی خواهان 2 میلیارد تومان هستند که استقلالی ها هنوز این موضوع را پیگیری نکرده اند.

 از سوی دیگر مهدی شیری بازیکن جوان فصل گذشته استقلال که در بیشتر تمرینات این تیم حضور داشت مورد توجه قلعه نویی قرار دارد و استقلالی ها در صحبت با باشگاه ملوان خوستار بازگرداندن این بازیکن به تیم خود شدند که این موضوع با مخالفت درودگر منتفی شده است.


درودگر: با درخواست استقلال مخالفت کردیم.

مدیرعامل باشگاه ملوان بندر انزلی گفت: تا یکشنبه به باشگاه پول می‌رسد و به بازیکنان می‌دهیم.

صادق درودگر در مورد شرایط ملوان گفت: در اردوی اردبیل به سر می‌بریم و شرایط تیم بسیار خوب است، احمد آهی به تمرینات اضافه شده و شرایط بسیار مناسب است. امروز در یک دیدار دوستانه به مصاف منتخب اردبیل می‌رویم و از بین مازیار زارع، پژمان نوری، سید جلال رافخایی و یوسف‌زاده سه نفر به اردوی ملوان تا روز دوشنبه اضافه خواهند شد.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود استقلال تهران درخواست جذب سعید عزت‌اللهی را داشته است، عنوان کرد: باشگاه‌های استقلال، سپاهان و راه‌آهن خواهان جذب سعید عزت‌اللهی بودند که ما اعلام کردیم تنها در صورت دریافت دو میلیارد تومان رضایتنامه این بازیکن را صادر خواهیم کرد. وی با باشگاه ملوان قراردادی سه‌ساله دارد.

مدیرعامل ملوان در مورد اینکه گفته می‌شود استقلالی‌ها اعلام کردند دو بازیکن امید خود را می‌دهند و عزت‌اللهی را می‌گیرند، اظهار داشت: چنین مسئله‌ای نبوده است. ما مهدی شیری را از استقلال گرفتیم و آنها نامه زدند که او را بازگردانیم که ما از انجام این کار خودداری کرده‌ایم.

درودگر در مورد اینکه سرنوشت جذب پژمان نوری، جلال رافخایی و مازیار زارع به کجا انجامید عنوان کرد: مشکلی که وجود داشت این بود که حسین هدایتی زمانی می‌توانست پول بدهد که فسخ نامه او امضاء شود در همین راستا سه بار این نامه امضاء شد اما مشکلاتی وجود داشت که در نهایت این مسئله رفع شد و شنبه یا یکشنبه به بازیکنان پول می رسد و آنها به تمرینات اضافه می شوند.

وی در مورد اینکه آیا حضور هدایتی در ملوان کاملاً منتفی شده است، گفت: هدایتی نه تنها از ملوان بلکه از فوتبال کاملاً جدا شده است البته او به ملوان کمک می‌کند و قرار است یک میلیارد تومان به این باشگاه پرداخت کند.


 چه خوش اشتها!!! استقلال با نصف این پول میتونه پژمان منتظری رو نگه داره که یه تار موش به کل تیم ملوان می ارزه!!!طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)،