تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - بازی استقلال و دیناموکیف به زودی!!!
تاریخ : جمعه 24 خرداد 1392 | 04:52 ب.ظ | نویسنده : مسعود 9

نجف‌نژاد: فتح‌الله‌زاده کارش را انجام می‌دهد

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در واکنش به شایعه بازگشت فتح‌الله‌زاده گفت: از ابتدا هم مخالف استعفای او بودیم و او کارش را انجام می‌دهد.

پس از استعفای علی فتح الله زاده از مدیر عاملی باشگاه استقلال این تیم دچار بحران شد و حتی استارت تمرینات این تیم یک هفته عقب افتاد.

از سویی مدیر عامل مستعفی استقلال در چند روز گذشته با بازیکنانی نظیر جباری و عمران زاده گفت و گو کرد و نفرات دیگری هم با معاونان این باشگاه برای فصل آتی مذاکره می کنند. این اتفاقات در حالی رخ می دهد که نشان دهنده بازگشت فتح الله زاده به پست مدیر عاملی است که اگر اینگونه نبود او پس از استعفا تعهدی برای مذاکره با بازیکنان نداشت.

به نظر می رسد وزارت ورزش با در اختیار گذاشتن بودجه آن هم به صورت توافق با اعضای هیئت مدیره در اختیار فتح الله زاده موافقت کرده و جلسه فردای هیئت مدیره این باشگاه هم در همین راستا و برای بازگشت رسمی فتح الله زاده برگزار می شود.

مقداد نجف نژاد رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در این ارتباط به خبرنگاران گفت: جلسه هیئت مدیره باشگاه طبق اعلام قبلی فردا برگزار خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فتح الله زاده به کار خود ادامه می دهد یا خیر گفت: از ابتدا هم گفتیم با استعفای او موافقت نمی کنیم و او این روزها کار خود را انجام می دهد.

قلعه‌نویی شنبه شب به تهران باز می‌گردد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال شنبه شب به تهران باز می‌گردد.

امیر قلعه نویی که برای سفر تفریحی راهی کانادا شده بود سه شنبه شب راهی آمریکا شد.

با وجود آنکه قرار بود تمرینات تیم استقلال روز شنبه برگزار و مجدادا آغاز شود اما سرمربی آبی پوشان شنبه شب به تهران باز می گردد. به احتمال فراوان تمرینات تیم استقلال از روز یکشنبه پیگیری خواهد شد.

سفر استقلال به اوکراین قطعی شد

سفر تیم استقلال به کشور اوکراین برای برگزاری بازی دوستانه مقابل دیناموکیف قطعی شد.

عضای هیئت مدیره باشگاه استقلال تصمیم دارند در جلسه ای که روز شنبه و یا یکشنبه برگزار می شود وضعیت مدیریت این باشگاه را مشخص کنند. به همین دلیل با توجه به عدم شکل گیری تمرینات استقلال و زمان بازگشت سرمربی این تیم قرار است اردویی برای بازیکنان این تیم در نظر گرفته شود که این اردو در تهران خواهد بود.

قرار است تمرینات استقلال همزمان با برگزاری اردو آغاز شود و بازیکنان به صورت شبانه روزی در اختیار کادر فنی برنامه های پیش فصل را پشت سر خواهند گذاشت. مدت برپایی اردو توسط سرمربی تیم استقلال مشخص خواهد شد.

از سوی دیگر سفر آبی پوشان برای انجام یک دیدار دوستانه مقابل دیناموکیف به کشور اوکراین قطعی شده و آبی پوشان در این کشور اردویی را برگزار می کنند و یک هفته قبل از آغاز رقابت‌های لیگ برتر به تهران باز می گردند. قرار است تاریخ دقیق برگزاری استقلال و دیناموکیف به زودی مشخص شود.
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)،