تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - استقلال پرقدرت
تاریخ : شنبه 25 خرداد 1392 | 07:18 ب.ظ | نویسنده : مسعود 9

استقلال پرقدرتی را در فصل جدید می‌بینید.


رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: هواداران استقلال نگران نباشند چون با راهکارهای جدید تیمی پرقدرت را به مسابقات می‌فرستیم.

مقداد نجف‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص اینکه سرانجام تکلیف تیم استقلال چه شد گفت: با توجه به وعده‌هایی که وزیر ورزش به ما داده بود با پرداخت بودجه‌ای بخشی از مشکلات استقلال در فصل نقل و انتقالات حل شد.

وی افزود: خودمان هم باید بخشی از مسئولیت را قبول کنیم و گوشه‌ای از کار را بگیریم و به عنوان اعضای هیئت مدیره نهایت تلاش خود را به کار خواهیم بست.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال با اشاره به روند حل مشکلات این باشگاه تصریح کرد: برای شکار روباه با اسلحه شیر به میدان می‌رویم و می‌دانیم که مسئولیت سنگینی داریم اما شک نکنید که امور اجرایی را خیلی خوب کنترل می‌کنیم تا به عنوان تنها نماینده ایران از کیان ورزشی کشور دفاع کنیم.

نجف‌نژاد در ادامه  با اشاره به حفظ امیر قلعه‌نویی در راس کادر فنی این تیم گفت: ما قصد داریم برای فصل بعد تیم پرقدرتی را روانه مسابقات کنیم و شک نکنید که تیم پرقدرتی را با حفظ امیر قلعه‌نویی و تقویت تیم راهی بازی‌ها خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: هواداران تیم استقلال نگران نباشند چون با تجربیات مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره راه جدیدی را در پیش خواهیم گرفت و کاری می‌کنیم که طرفدارانمان راضی باشند.

نجف‌نژاد در پایان در پاسخ به این سوال که آیا با رسیدن بودجه فتح‌الله زاده در استقلال ماندنی شده است گفت: همینگونه است و وقتی وزارت پول را پرداخت کرده او کارش را انجام می دهد. وزیر ورزش بخشی از پول را به ما پرداخت کرده و قرار است بخش دیگر را نیز در آینده نزدیک پرداخت کند.


رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال عزادار شد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در غم از دست دادن مادر خود به سوگ نشست.

مقداد نجف نژاد رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در غم از دست دادن مادرش به سوگ نشست.


منم این ضایعه را به آقای نجف نژاد تسلیت میگم.
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)،