تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - بازگشت آندو
تاریخ : شنبه 25 خرداد 1392 | 06:26 ب.ظ | نویسنده : مسعود 9

مذاکره با تیموریان برای بازگشت به استقلال

مسئولان باشگاه استقلال بعد از جلسه هیئت مدیره با بازیکنان مد نظر خود مذاکره می‌کنند.

مسئولان باشگاه استقلال که در دو هفته گذشته مذاکراتی را با بازیکنان مد نظر خود انجام داده اند قصد دارند با آندرانیک تیموریان مذاکره کرده و این بازیکن را برای فصل آینده به خدمت بگیرند.

قرار است بعد از نشست هیئت مدیره باشگاه استقلال، مسئولان این باشگاه با سرژیک تیموریان برادر آندرانیک تیموریان صحبت کرده و مذاکرات خود را رسمی کنند.

این در حالی است که آندو تیموریان به همراه تیم ملی در کشور کره به سر می برد.


تااستقلال چک آندو راپاس نکند،مذاکره نمی‌کنیم.

مدیر برنامه‌های آندرانیک تیموریان می گوید استقلال باید برادری‌اش را به آندرانیک اثبات کند.

سرژیک تیموریان درباره احتمال حضور آندرانیک تیموریان در استقلال، اظهار کرد: صحبت‌های خاصی صورت نگرفته، ما فقط گفته ایم که اگر چک دو سال پیش آندرانیک را پاس کنند تازه با استقلال وارد مذاکره خواهیم شد.

او در ادامه افزود: از استقلال با من تماس گرفتند و گفتند که آیا حاضر هستید که صحبت کنید و ما هم گفتیم ابتدا چک آندو باید پاس شود، سپس مذاکره کنیم و ببینیم که به توافق می‌رسیم یا خیر. شاید اصلا آندو رقمی در ذهنش باشد یا شرایطی خاص داشته باشد.

سرژیک تیموریان در پایان از تمایل آندرانیک تیموریان برای پیوستن به استقلال خبر داد و بیان کرد: آندو خودش استقلالی است و علاقه زیادی دارد تا در استقلال باشد. اما فراموش نکنید که او دو سال است که حسن نیتش را به استقلال نشان داده و هیچ اقدامی علیه استقلال بابت چکش انجام نداده است. به نظرم باید استقلال هم برادری‌اش را به او ثابت کند و چک او را هر چه سریع‌تر نقد کند.
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)،