تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - استارت برای تمدید ستارگان
تاریخ : شنبه 25 خرداد 1392 | 06:34 ب.ظ | نویسنده : مسعود 9

تماس مسئولان استقلال با رحمتی وعمران‌زاده.

مسئولان باشگاه استقلال برای تمدید قرارداد با چند بازیکن این تیم تماس گرفتند.

پس از آنکه وزارت ورزش بخشی از بودجه آبی پوشان را برای فصل آینده به این تیم اختصاص داده مدیران این باشگاه برای تمدید قرارداد با بازیکنان این تیم تماس هایی را با چند بازیکن برقرار کردند.

مهدی رحمتی جزو بازیکنانی است که در یکی دو روز آتی راهی باشگاه استقلال خواهد شد تا در مورد فصل آینده با فتح الله زاده صحبت کند.

همچنین استقلالی ها تماس‌هایی را با حنیف عمران زاده انجام دادند تا این بازیکن قراردادش را تمدید کند. این بازیکن از فصل گذشته از آبی پوشان طلبکار است و حتی در تماسی که پورحیدری با این بازیکن داشته اعلام کرده در صورت پرداخت شدن طلب فصل گذشته اش مشکلی برای تمدید قرارداد ندارد.

اما عمده‌ترین نگرانی مسئولان استقلال تمدید قرارداد علی حمودی است. این بازیکن پیشنهاد جدی از مسئولان سپاهان دارد و هفته گذشته قبل از استعفای فتح الله زاده جلسه ای را با مدیر عامل استقلال انجام داد. حمودی در دوراهی تهران و اصفهان قرار دارد اما در صورتی که امروز و یا فردا تکلیفش مشخص نشود به سپاهان خواهد رفت.

فرهاد مجیدی و سیاوش اکبرپور تنها بازیکنانی هستند که یک سال دیگر با استقلال قراداد دارند.

از شنبه گذشته با استقلال مذاکره نداشته‌ام.

مدافع استقلال می‌گوید احتمال پیوستنش به سپاهان بسیار زیاد است.

علی حمودی درباره آخرین وضعیتش و احتمال پیوستنش به سپاهان، اظهار کرد: تا دو روز آینده همه چیز مشخص می‌شود. با این شرایط احتمال پیوستنم به سپاهان بیشتر است. شرایط مالی و مدیریتی سپاهان مشخص است. آنها به دنبال بازیکن می‌روند، این در حالی است که من با استقلال شنبه هفته‌ گذشته صحبت کرده‌ام و بعد از آن هیچ تماسی با من گرفته نشد.

او در ادامه افزود: در حال حاضر بازیکن آزادم و با چند پیشنهاد روبرو هستم. یکی از آنها بوخوم آلمان بود، ولی به خاطر شرایط مالی و چیزهای مانند تست از آن صرفه نظر کردم.

مدافع فصل گذشته استقلال در ادامه با تمجید از هواداران استقلال، اظهار کرد: من هنوز از استقلال جدا نشده‌ام، هنوز باید صحبت کرد و امیدوارم که هر چه سریع‌تر حل شود. هواداران استقلال برای من عزیز هستند و من فردا (یکشنبه) شب از اهواز به تهران می‌آیم. اگر مسئولان استقلال خواستند صحبت‌های نهایی را با آنها می‌کنم، وگرنه احتمال پیوستن به سپاهان بسیار زیاد خواهد بود.

برهانی : قلعه نویی گفت برو تمدید کن.


* تکلیفت با استقلال روشن شد؟

- نه هنوز چیزی مشخص نیست اما فکر می کنم ظرف امروز و فردا این اتفاق بیفتد.

* با قلعه نوعی تماسی داشتی؟

- بله دیروز با او حرف زدم و گفت برو با حاجی قراردادت را ببند.

* پس در لیست مازاد قلعه نوعی نبودی؟

- نه اگر بودم که قلعه نوعی نمی گفت برو قراردادت را تمدید کن. من ایران نبودم اما متاسفانه شرایطی پیش آمد و اتفاقاتی افتاد که دور از واقعیت بود. به همین دلیل منتظرم فتح الله زاده زودتر تکلیفم را روشن کند. او مدیرعامل زحمتکشی است و در سالهای اخیر با بی پولی استقلال را اداره کرده است. من همیشه حسن نیتم را به استقلال ثابت کرده ام. در تمام سالهای اخیر هم مذاکراتم با استقلال فقط 20 دقیقه طول کشیده است. خود حاجی همیشه می گوید تمدید قرارداد با آرش راحت است چون من به خاطر علاقه ام به استقلال از خیلی چیزها گذشته ام.

* شنیده ای که آرش افشین گفته بود اگر برهانی در استقلال بماند به این تیم نمی آید؟

- بعیدمی دانم افشین چنین حرفی زده باشد. رفتن یا ماندن من از استقلال به آمدن بازیکنی ریط ندارد. من دلم می خواهد در این تیم بمانم اما باید بعضی مسایل روشن شود. سوئ تفاهماتی پیش آمد که خوب و خوشایند نبود و امیدوارم همه چیز حل شود تا در استقلال بمانم.
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)،