تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - نگرانی بدنساز استقلال
تاریخ : دوشنبه 27 خرداد 1392 | 10:27 ب.ظ | نویسنده : مسعود 9

گزارش تمرین آبی پوشان

تیم فوتبال استقلال سومین جلسه تمرینی خود را برای فصل جدید برگزار کرد.

تیم فوتبال استقلال از ساعت 18 امروز سومین جلسه تمرینی خود را در کمپ زنده یاد حجازی برگزار کرد. مطالبق معمول دو روز گذشته تمامی اعضای کادر فنی استقلال در تمرین حاضر شدند و هر کدام در خصوص نحوه شکل گیری تمرینات با یکدیگر صحبت می کردند.

* مربیان تیم استقلال قبل از شروع تمرین در خصوص دیدار فردای تیم ملی مقابل کره جنوبی صحبت کردند.

*نکته جالب تمرین امروز عدم حضور سیاوش اکبرپور بود. این بازیکن که در دو جلسه ابتدایی در تمرین شرکت کرد و بازیکنی را از رده بزرگسالان ندید ناراحت شد و امروز در تمرین شرکت نکرد. قرار است اکبرپور هم مثل بازیکنان دیگر از اواخر هفته در تمرینات حاضر شود.

* تنها چند بازیکن از تیم امید به همراه عابدینی و پیرهادی در تمرین امرور حاضر بودند.

* علاوه بر اعضای کادر فنی، میرشاد ماجدی، پورحیدری، دین محمدی و بیانی هم در تمرین آبی پوشان حاضر بودند.

* اندک هواداران حاضر در کمپ حجازی در خصوص جدایی حمودی و بازیکنانی که شایعه رفتنشان به قطر شنیده می شود با یکدیگر صحبت می کردند.انها نگران جدایی ستاره های تیمشان بودند و می گفتند تیم های دیگر دور اول اردوهایشان تمام شده اما استقلال هنوز خوب تمرین نمی کند.


نگرانی بدنساز استقلال از وضعیت بدنی بازیکنان.

امیر حاج قاسم می‌گوید وضعیت فعلی بازیکنان استقلال قطعا در طول فصل به این تیم آسیب می‌زند.

 بدنساز استقلال با ابراز نگرانی از وضعیت آبی‌پوشان برای فصل بعد در این باره گفت: وضعیت فعلی بازیکنان استقلال به طور قطع در طول فصل به استقلال آسیب می‌زند. زمان بسیار کوتاه است و من واقعا نمی‌دانم شروع به کار تیم چه زمانی خواهد بود. واقعا نمی‌دانم تیم را چه زمانی به سمت فشار بدنی ببرم و چه زمانی به مسائل مربوط به افت بدنی دنبال کنم. این مسائل در میزان آسیب دیدگی احتمالی بازیکنان استقلال در طول فصل بسیار تاثیرگذار خواهد بود.
 

او در ادامه افزود: بهترین زمان برای بدنسازی 6 تا 8 هفته پیش از آغاز رقابت‌هاست. متاسفانه ما تنها 3 هفته تا آغاز رقابت‌ها فرصت داریم و در نظر داشته باشید یک هفته آن هم به خاطر بازی پایان هفته باید با کاهش بدنسازی بافشار همراه باشد. یعنی ما تنها دو هفته بدنسازی می‌توانیم بکنیم که اصلا کافی نیست.

بدنساز استقلال در پایان با ابراز امیدواری نسبت به حل مشکلات استقلال اظهار کرد: از مسئولان می‌خواهم به داد استقلال برسند. حیف است تیمی که در بین 8 تیم آسیایی قرار دارد دچار چنین وضعیتی شود. برای من به عنوان مربی بدنساز استقلال آنچه که اهمیت دارد نداشتن بازیکن آسیب دیده در طول فصل است، اما با این روند خطرات زیادی بازیکنان استقلال را در طول فصل تهدید می‌کند و شاید این مسئله به تیم هم لطمات زیادی وارد کند.
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)،