تبلیغات
@ هواداران عاشق تورس و استقلال @ - نکونام :خیلی کارها را بلد نیستم!
تاریخ : جمعه 31 خرداد 1392 | 04:53 ب.ظ | نویسنده : مسعود 9

استقلال با 2 بازیکن هم پست من صحبت کرده است. 

جواد نکونام در مورد وضعیتش در استقلال هم گفت: چیزی که اهمیت دارد این است که باشگاه استقلال با بازیکن هم پست من صحبت کرده است. مردم بدانند که فردا نگویند نکونام نماند. با دو بازیکن هم پست من صحبت کرده‌اند. مردم می‌دانند من استقلالی هستم. خودشان قضاوت می‌کنند در مورد فوتبال من. الان صحبت خاصی در این مورد ندارم. اول می‌خواهم با مردم خوشحالی کنم. بعد هم الان باید ببینیم باشگاه استقلال می‌خواهد چه کار کند. آن‌ها باید وظیفه‌شان را نسبت به من انجام دهند.

او در مورد مذاکراتی که با باشگاه‌های دیگر داشته هم گفت: من با باشگاه تراکتورسازی صحبت کرده‌ام. دو تا باشگاه دیگر هم با من صحبت کرده‌اند. نکونام در مورد طلبش از باشگاه استقلال گفت: نگویم بهتر است. هیچ اتفاقی نیفتاده. ولی اگر استقلال دوست داشته باشد من سال بعد در این تیم بمانم باید با خودم صحبت کنند. استقلال می‌تواند هر بازیکنی که می‌خواهد را بیاورد. ولی مردم دوست دارند من بمانم. استقلالی‌ها می‌دانند من الان ایران هستم. می‌توانند زنگ بزنند. اگر هم نخواهند، من به استقلال احترام می‌گذارم. این‌طور نیست که اگر در استقلال نباشم بد این تیم را بخواهم. چه باشم چه نباشم، برای این تیم آرزوی موفقیت دارم. در چند روز آینده وضعیتم مشخص می‌شود.


کاپیتان استقلال در پایان صحبت‌هایش در پاسخ به این سوال که خیلیها می گویند قلعه نویی به اندازه کاپیتان تیم ملی از تو حمایت نکرده است گفت گفت: من خیلی کارها را بلد نیستم. فقط همین را می توانم بگویم


 رحمتی می ماند , ساموئل احتمالا می ماند , قاضی را می گیریم.علی فتح الله زاده درباره وضعیت جواد نکونام اظهار داشت:جواد کاپیتان تیم ملی است و کاپیتان تیمی است که به جام جهانی رفته است.این وظیفه ما را برای ادامه حضورش سخت تر می کند.
وی افزود:روز شنبه یا یکشنبه با نکونام مذاکره خواهیم کرد تا وضعیت درباره فصل آینده صحبت کنیم.البته نکونام قرارداد دو ساله ای در فصل گذشته به امضا رسانید و بازیکن استقلال محسوب می شود و ما هم امیدواریم او بماند.

فتح الله زاده درباره وضعیت نهایی مهدی رحمتی با استقلال و اینکه گفته می شود او خواستار این شده است که پس از دریافت پول قراردادش را تمدید کند اظهار داشت:این بحث صحت ندارد.ما با رحمتی کارهای مشترکی داشتیم که در حال انجام است و او به طور حتم برای فصل آتی استقلالی باقی می ماند.رحمتی بازیکن ماست.

وی درباره اظهارنظر مدیر برنامه های محمد قاضی مبنی بر اینکه هنوز وی با استقلال قرارداد امضا نکرده است عنوان کرد:با قاضی مذاکرات رسمی داشته ایم اما هنوز آن را اعلام نکرده ایم.با این وجود،قاضی را ظرف 48 ساعت آینده به خدمت می گیریم.

وی درباره وضعیت جی لوید ساموئل با استقلال گفت:ساموئل به احتمال زیاد در استقلال می ماند.ضمن اینکه چند بازیکن خارجی خوب دیگر را هم مدنظر داریم تا آنها را به خدمت بگیریم.
طبقه بندی: آخرین خبر و مصاحبه (استقلال)،